comScore

Sivasspor Sivasspor

Burhan Eşer: 'Hedefimiz Süper Lig'

08 Eylül 2016, Perşembe 14:03
Burhan Eşer: 'Hedefimiz Süper Lig'

Türkiye 1. Lig ekiplerinden Sivasspor'un oyuncusu Burhan Eşer, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

FutbolArena - TFF 1. Ligi'nde 3-4 tane şampiyonluğa oynayabilecek kapasitede takım olduğunu belirten Burhan Eşer, "Hedefimiz şampiyonluk, onun için bütün mücadeleyi vereceğiz. Bu ligde bizim gibi favori olan 3-4 takım daha var. Gerçek anlamda yatırım yapıp, iyi kadro kurup şampiyonluk hedefinde olan takımlar var, Camia olarak Süper Lig'den düştüğümüz gibi çıkmasını da bileceğiz ve onun için mücadele edeceğiz. Geçen sezon yaptığımız hataların dersini aldık. Bu sene inşallah güzel bir sezon olacak '' şeklinde konuştu. 

Hafta sonu oynayacakları Samsunspor karşılaşmasını değerlendiren Burhan Eşer "İyi bir taraftar kitlesi var ve taraftarla bütünleşen bir takım. Bu sezon lige baktığımız zaman daha önce başarılı olmuş köklü takımlar var. Samsunspor da bunlardan birisi. Bizim için zor bir deplasman olacak, bunun farkındayız. Yoğun bir şekilde çalışıyoruz, gidip en güzel mücadeleyi verip, 3 puanla dönmek istiyoruz '' dedi. 
"TARAFTARLARIMIZI MUTLU EDECEĞİZ"

Şampiyonluk yolunun taraftardan geçtiğini ve desteklerine ihtiyaçları olduğunu ifade eden Burhan Eşer, "Taraftarımıza bu stadyumda güzel maçlar izlettireceğiz. Geçen sezon gerçek anlamda yalnız bırakıldığımızı düşünüyorum. Zor maçlar oynadığımız dönemlerde stadyumumuz dolmadı. Sivas'ın Sivasspor'dan başka takımı yok, bu bilinsin. Bu sene gerçek anlamda taraftarımıza çok ihtiyacımız var. Şampiyon olmak istiyoruz ve bunun taraftarımız olmadan olmayacağını biliyoruz. Atmosferi güzel bir stadyumumuz var, taraftarımız maça gelsinler ve bizi desteklesinler. Geçen sezon üzdüğümüz taraftarımızı bu sezon mutlu etmek istiyoruz."

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.