comScore

Burcu Sinem Ünsal kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Burcu Sinem Ünsal Emrah Albayrak ilişki iddiası doğru mu?

24 Mayıs 2018, Perşembe 12:29
Burcu Sinem Ünsal kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Burcu Sinem Ünsal Emrah Albayrak ilişki iddiası doğru mu?

Burcu Sinem Ünsal kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Burcu Sinem Ünsal Esra Erol'un programında çalıştı mı? Burcu Sinem Ünsal aslen nereli? Burcu Sinem Ünsal ile Emrah Bayraktar aşk yaşadı mı? Emrah Bayraktar'ın eşi Eda Gök, Burcu Sinem Ünsal yüzünden mi eşinden ayrıldı? 

Burcu Sinem Ünsal kimdir? Burcu Sinem Ünsal kaç yaşında? Burcu Sinem Ünsal ne iş yapıyor? Burcu Sinem Ünsal aslen nereli? Burcu Sinem Ünsal Emrah Bayraktar ile aşk yaşadı mı? Burcu Sinem Ünsal Esra Erol'un programında yer almaya devam ediyor mu? Burcu Sinem Ünsal hakkında merak edilenleri derledik. 
 

Burcu Sinem Ünsal ile Emrah Bayraktar ilişki yaşadı mı? 


Burcu Sinem Ünsal, Esra Erol'un programındaki orkestrada solist olarak görev almıştı. orkestranın şefi olan Emrah Bayraktar ile aşk yaşadığı iddia edilen Burcu Sinem Ünsal gündem oldu. Emrah Bayraktar'ın eşi Eda Gök, tek celsede mahkemede boşandı. 


 

Burcu Sinem Ünsal kimdir? Burcu Sinem Ünsal kaç yaşında? Burcu Sinem Ünsal ne iş yapıyor?


1993 İzmir doğumlu olan Burcu Sinem Ünsal, lise mezunudur. Burcu Sinem Ünsal 25 yaşında ve 1,68 boyundadır. Burcu Sinem Ünsal'in kökeni Azerbaycan'dır. Burcu Sinem Ünsal'ın annesi Çerkez'dir. 
Burcu Sinem Ünsal hayatını oyunculuk ve şarkıcılık yaparak geçindirmektedir. Burcu Sinem Ünsal, Çoban Yıldızı ve Siyah Beyaz Aşk dizilerinde rol almıştır. Burcu Sinem Ünsal ayrıca ESra Erol'un evlendirme programında solist olarak görev aldı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"