comScore

Burcu Esmersoy'un eşi Berk Suyabatmaz kimdir, ne iş yapar, nereli? (Burcu Esmersoy ne zaman ve kiminle evlendi?)

14 Mayıs 2018, Pazartesi 23:20
Burcu Esmersoy'un eşi Berk Suyabatmaz kimdir, ne iş yapar, nereli? (Burcu Esmersoy ne zaman ve kiminle evlendi?)

Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz Newyork'ta evlendi. Burcu Esmersoy evliliğini kendisine ait instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Peki Burcu Esmersoy ne zaman evlendi? Burcu Esmersoy kiminle evlendi? Burcu Esmersoy'un eşi Berk Suyabatmaz kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapar? Tüm bu soruların cevapları haberimizde. 

FutbolArena - Burcu Esmersoy evlendi. Burcu Esmersoy dünya evine girdi. Burcu Esmersoy'un evlenmesinin ardından Burcu Esmersoy kiminle evlendi ve Burcu Esmersoy'un kocası/eşi kim? sorusunun cevabını arayanlar oldu. Burcu Esmersoy NewYork'ta evlendi ve Burcu Esmersoy NewYork'ta Berk Suyabatmaz ile evlendi. Burcu Esmersoy 12 Nisan'da nişanlandığı Berk Suyabatmaz ile bugün New York Türk Başkonsolosluğu'nda dünyaevine girdi. Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz'ın evlenmesinin ardından Burcu Esmersoy'un eşi Berk Suyabatmaz kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapar? soruları sıkça sorulmaya başlandı. 
 

Berk Suyabatmaz kimdir? (Burcu Esmersoy - Berk Suyabatmaz evliliği)


1978 yılının Mart ayında dünyaya gelen İş Adamı Berk Suyabatmaz aslen Antalya'lıdır ve Antalya'da dünyaya gelmiştir. İş hayatı dışında sosyal hayatı ilede sıkça gündeme gelen Berk Suyabatmaz son olarak 2017 yılında sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy ile birlikteliğiyle sıkça gündeme gelmektedir.İşletmeci olarak tanınan ve cemiyet hayatının da popüler isimlerinden biri olan iş adamıdır. Yaptığı işler kadar hızlı yaşamı ve popüler isimlerle yaşadığı ilişkilerle de adından sıkça söz ettiren Berk Suyabatmaz, genç yaşına rağmen sektörde yer etmiş başarılı isimlerden biridir. İş yaşantısının dışında aktivite dolu özel yaşantısı ile de adından söz ettiren Berk Suyabatmaz, sürekli seyahat etmekte ve gittiği yerlerden fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşmaktadır.


 

Burcu Esmersoy - Berksuyabatmaz evliliği


Burcu Esmersoy 12 Nisan'da nişanlandığı Berk Suyabatmaz ile bugün New York Türk Başkonsolosluğu'nda dünyaevine girdi. Burcu Esmersoy evliliğini instagram hesabından paylaştığı gelinlik fotoğrafıyla duyurdu. Burcu Esmersoy evlendikten sonra takipçileri ve aynı zamanda birçok arkadaşı Burcu Esmersoy ve eşi Berk Suyabatmaz'ı tebrik etti. Burcu Esmersoy yaptığı paylaşımda, "Tanıştığımız yerde evlenmek nasipmiş. Bizim mutluluğumuzu paylaşan ve kendi mutluluğu gibi yaşayan herkese çok teşekkürler. Darısı başınıza. Sevgiler herkese mutkuluklar ve tekrar teşekkürler... Bu arada bize bu konuda yardımcı olan Türkiye Cumhuriyeti New York Başkonsolosluğu'na cok teşekkür ederiz." ifadelerine yer verdi. 


Burcu Esmersoy kimdir?


Burcu Esmersoy Kimdir 2 Ekim 1976 yılında İstanbul'da doğmuştur.Annesinin ismi Kamile babasının ismi ise Timur'dur. Çerkez kökenli bir sunucudur.Annesi ile babası o henüz 4 yaşındayken ayrılmışlardır.Ablası ve babaanesinle beraber yaşamıştır.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"