comScore

Burak Yılmaz Kosova maçında hakeme küfür etti (İZLE)

12 Kasım 2016, Cumartesi 20:57
Burak Yılmaz Kosova maçında hakeme küfür etti (İZLE)

Türkiye - Kosova maçının ilk yarısında Burak Yılmaz Macar hakem Bognar'a küfür etti. 

FutbolArena - 2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde A Millilerin Kosova ile karşı karşıya geldiği maçın ilk yarısı golsüz berabere biterken, futbolcularımızdan Macar hakem Bognar'a büyük tepki geldi. 


Türkiye - Kosova maçında futbolculardan hakeme tepki


Kosova maçının ilk yarısında A Milli futbolcular Kosovalı futbolcuların sert faullerinden dolayı Macar hakeme Bognar'a tepkiliydi. Gökhan Gönül, Arda Turan ve Volkan Şen birçok pozisyonda sert müdahalelerin ardından yer kaldı. Kosova'da ilk yarıda Rahmani ve Alushi sarı kart görürken, Millilerde tek sarı kart gören futbolcu Burak Yılmaz oldu. 

MACAR HAKEM KART CANAVARI
Öte yandan Türkiye - Kosova maçının hakemi Bognar yönettiği son milli müsabakalarda kart konusunda oldukça bonkör davranıyor. Macar hakem yönettiği son 5 milli maçta 16 sarı kart, 2 de kırmızı kartına başvurdu.

Tamas Bognar, Türkiye - Kosova maçının ilk yarısında ise 3 kez sarı kartına başvurdu. Kosova'dan Rahmani ve Alushi'ye, A Milli takımdan ise Burak Yılmaz sarı kart gören futbolcular oldu. 
 

Burak Yılmaz'dan Kosova maçında hakeme küfür (İZLE)


Türkiye - Kosova maçının ilk yarının sonlarına doğru A Milli takımın gelişen atağında ceza sahası içinde oluşan karambol sonucu top dışarı gitti. Milliler topun Kosova'dan çıktığını söylerken, Macar hakem Bognar aut kararı verince Burak Yılmaz çılgına döndü ve hakeme küfür etti. Bu kararı hiç beğenmeyen Burak Yılmaz karşılaşmanın hakemi Bognar'a şiddetli bir şekilde itiraz edince sarı kart gördü. Golcü oyuncuyu Kosovalı futbolcu sakinleştirdi. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)