comScore

Burak Yılmaz ve Hande Doğandemir birlikte mi? (Hande Doğandemir kimdir, kaç yaşında?)

19 Haziran 2018, Salı 09:32
Burak Yılmaz ve Hande Doğandemir birlikte mi? (Hande Doğandemir kimdir, kaç yaşında?)

Burak Yılmaz ve Hande Doğandemir birlikte mi? Geçtiğimiz hafta İstem Yılmaz ile boşanan ve 1,3 milyon TL tazminat ödemeye mahkum edilen Burak Yılmaz'ın Çeşme'de Hande Doğandemir ile oldukça sıcak ve samimi pozlar verdiği görüldü.

FutbolArena - Trabzonspor ve A Milli Takımı'ın golcü oyuncusu Burak Yılmaz ile Hande Doğandemir'in aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Tatilini sürdürdüğü mekanda Burak Yılmaz ile Hande Doğandemir'in oldukça samimi oldukları iddia edildi. Burak Yılmaz ile Hande Doğandemir birlikte mi? Burak Yılmaz Hande Doğandemir aşkı mı doğuyor? Burak Yılmaz, Hande Doğandemir ile sevgili mi? Tüm bu sorularınızın cevabı haberimizde.


Burak Yılmaz ile birlikte olduğu iddia edilen Hande Doğandemir kimdir, kaç yaşında?


Kısa süre önce Mert Fırat ile olan evliliğini sonlandıran Hande Doğandermir, Burak Yılmaz ile mi birlikte? Bir süre önce İstem Yılmaz ile boşanan Burak Yılmaz'ın Hande Doğandemir ile birlikte olduğu iddia edildi. Çeşme'de tatillerini sürdüren ikilinin sıcak ve samimi görüntüler verdiği öne sürüldü. A Milli Takım futbolcusu Burak Yılmaz geçtiğimiz hafta eski eşi İstem Yılmaz ile boşanmış 1,3 milyon TL ve aylık 10 bin TL nafaka ödemeye mahkum edilmişti. Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz ve İstem Yılmaz'ın iki de kız çocukları bulunuyordu.


Hande Doğandemir kimdir, kaç yaşında?


Hande Doğandemir Türk oyuncu, sunucu ve sosyolog. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji bölümü mezunudur. İletişim sosyolojisi üzerinde çalışmıştır. Ortaokul ve lisede Fransızca eğitim görmüştür.

Aktüel Haberler hakkında tüm gelişmeleri FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ocak 2020)