comScore

Burak Yılmaz TV100'de: 'Avrupa'da kalmak istiyorum'

07 Haziran 2022, Salı 21:44
Burak Yılmaz TV100'de: 'Avrupa'da kalmak istiyorum'

Burak Yılmaz, Türkiye'den hiçbir takımla görüşmediğini ve Avrupa'da kalmak istediğini söyledi. 

FutbolArena - Burak Yılmaz, TV100'de Candaş Tolga Işık'ın Az Önce Konuştum programına konuk oldu. 

"BEN PRİM ALMADIM"
İnsanlar yaptığı yardımları söylüyor. Yaptığı yardımları kendisi söylemese bile menajeri, avukatları aracılığıyla yakın oldukları yaptıkları yardımları çıkarıyorlar. Şunu söylemeye çalışıyorum. Biz yaptığımız yardımı, aldığımız parayı, arkadaşlığı dostluğu hiçbir zaman konuşmadık. Bu bizim fıtratımızda yok. Primle alakalı çok net söylemiyorum. Ben prim almadım. O zamanki primle alakalı. Çok çirkin bir olay zaten. Ben prim almadım. Bir günden bir gününe bunun lafını yapmadım. Futbolu bırakınca bunu harfi harfine anlatacağım. 

"AVRUPA'DA KALMAK İSTİYORUM"

Türkiye'den hiçbir takımla görüşmedim. Avrupa'dan teklifler alıyorum. Acun ağabey ile görüşmem oldu. Ancak orası çok sert bir lig. Senede 60 maç oynanan bir lig. Ben bunu kaldıramayacağımı söyledim. Acun abi de 'Tamam bir tane daha santrfor alacağım dedi. Avrupa'da kalmak istiyorum.

KARİYERİNDE İZ BIRAKAN MANEVİ TEKNİK DİREKTÖRLER

Şenol Güneş tabii öncelikli olarak. Sonrasında Rıza Çalımbay." Çok değerli. Rıza hocanın yeri çok ayrıdır. Çok değerli bir futbol takımı, teknik direktör. Coşkun Demirbakan, Yılmaz Vural. Coşkun hoca beni ilk oynatandır aynı zamanda." 

"SÖRLOTH'U İNŞALLAH BEŞİKTAŞ ALIR"

Burak Yılmaz canlı yayında transfer gündemiyle alakalı gelen ve Sörloth sorusuna, "Sörloth'u inşallah Beşiktaş alır." dedi. 

"BEŞİKTAŞ'A TRANSFER OLMAYACAĞIM"

Biz burada Beşiktaş'ı konuşuyoruz ama Beşiktaş'a karşı zaafım var. Ancak Beşiktaş'la alakalı gündeme getirmek için konuşmuyorum. Şunu söyleyeceğim. Ben çok büyük fedakarlıklar yaptım. Bunlar Beşiktaş beni geri istesin diye yapmadım. Beşiktaş beni geri alsın diye yapmadım. Beşiktaş'ı sevdiğim için yaptım. Her yerde Beşiktaşlı olduğumu söyledim, hiç de gocunmadım. Galatasaray'da gol kralı, şampiyon olduğum senede de Beşiktaşlı olduğumu biliyorlardı. Beşiktaş dağ gibi orada duruyor. Beşiktaş'a kesinlikle transfer olmayacağım. Beşiktaş da bunu istemiyor zaten. Beşiktaş'ın bana karşı bir tasarrufu yok. Saygı duyuyorum. En iyi santrforun gelmesini lazım. Ben buna yürekten inanıyorum. Her zaman destekliyorum. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!