comScore

Galatasaray Galatasaray

Burak Yılmaz ya oynarsa…

08 Şubat 2015, Pazar 14:12
Burak Yılmaz ya oynarsa…

Çaykur Rizespor maçında oynadığı için sakatlığı nükseten Burak Yılmaz'ın Eskişehirspor maçında oynayıp, oynamayacağı merak konusu oldu. Uzmanlar, oynayabilmesi için son sakatlığın ardından en az 3 hafta vermişti.

FutbolArena Özel - Hazılık döneminde arka adalesinden sakatlanan ve 3-4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanan Burak Yılmaz tam bir hafta sonra Çaykur Rizespor maçında oynamış ve oyuna girdikten 3 dakika sonra sakatlanmıştı.
 
PERŞEMBE GÜNÜ ÇALIŞTI 
 
Son sakatlığın ardından Burak Yılmaz yaklaşık 2 hafta sonra Perşembe günü takımla birlikte çalışmıştı.
 
UZMANLAR 3-4 HAFTA DEDİLER
 
Burak Yılmaz'ın Çaykur Rizespor maçında sakatlığının nüksetmesinin ardından uzmanlar Dr. İsmail Başöz ve Dr. Cengiz Dinç, oyuncunun normal şartlarda 3 ya da 4 haftalık bir süreden sonra sahaya çıkması gerekirken erken çıkarak sakatlığın eski haline dönmesine vurgu yaparak, sağlıklı bir şekilde oynayabilmesi için en az 3 ya da 4 haftaya ihtiyacı olduğunu vurgulamışlardı.
 
 
HALA TEHLİKE ALTINDA
 
Edinilen bilgilere göre Burak Yılmaz, Eskişehirspor maçında oynamak istiyor. Maç kadrosunda da olacak. Uzmanlarsa Çaykur Rizespor maçından yaklaşık 2 hafta sonra sahaya çıkmasında büyük bir risk bulunduğunu ifade ediyor…. 

Haber: Aydın CİNGÖZ

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.