comScore

Burak Sergen (Baykal bey - Çukur) hakkında şaşırtan evlilik iddiası! Bakın kim çıktı?

22 Mart 2018, Perşembe 13:45

Burak Sergen hakkında flaş iddia! Çukur Dizisi'nde Baykal Bey karakterini canlandıran Burak Sergen hakkında ünlü şarkıcı Pamela Spance evlilik iddiasında bulundu. Burak Sergen evli mi? Burak Sergen Pamela ile mi evlendi? Burak Sergen'in ve namı-değer Baykal Bey kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi? sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Ünlü oyuncu Burak Sergen evli mi? Çukur dizisinde Beyefendi rolünü oynayan Burak Sergen hakkında çarpıcı bir açıklama yapıldı. Show TV'de yayınlanan ve ekrana geldiği günlerde izlenme rekorları kıran Çukur Dizisi'nde Beyefendi karakterini calnadıran Burak Sergen'in evli olduğu ortaya çıktı. Peki Burak Sergen kimdir, kaç yaşında, nereli ve evli mi? Burak Sergen kiminle evli? sorularının cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz. 


Burak Sergen (Baykal Bey - Çukur dizisi karakteri) kimdir, kaç yaşında, nereli evli mi?


Burak Sergen hakkında flaş açıklama! Ünlü şarkıcı Pamela Spence geçtiğimiz günlerde bir radyo programına yaptığı açıklamada Burak Sergen ile evlilik yaşadığını söyledi. Bu açıklama gündeme bomba gibi düşerken, bir anda Çukur dizisinde Baykal Bey'i canlandıran Burak Sergen'in hayatı tekrar gündeme geldi. Burak Sergen Pamela Spance ile evli mi? sorusunun cevabı ve Burak Sergen'in hayatına dair önemli gelişmeleri haberimizin devamından bulabilirsiniz. 

Pamela Spance BEST FM'e katılarak Burak Sergen ile açıklama yaptı. Pamela Spance yaptığı açıklamada, "19 yaşındaydım ve Burak Sergen ile velendim. O evlenmemizi çok istiyordu. Kısa süren bir evlilikti dedi. Öte yandan program boyunca birçok dinleyiciden evlenme teklifi alan Pamela Spence; "Aşk kadınıyım. Evlilik düşünmüyorum" yanıtını verdi.
 

Çukur dizisi Burak Sergen (Baykal bey) karakteri (Show TV - Çukur dizisi)


İlk iki bölümüyle ekran başındakileri Çukur mahallesinin birer sakinine dönüştüren ‘Çukur'un dünyasına Burak Sergen de dâhil oldu. İzleyiciyle ilk defa adrenalinin doruk noktasına çıkacağı üçüncü bölümde buluşacak Sergen, Baykal karakterine hayat verecek. Yeraltı dünyasının tehlikeli isimlerinden olan Baykal, aşırı hırslı kişiliği ve zekâsı ile kök söktürecek. Koçovalı Ailesi ile Vartolu arasındaki büyük mücadelenin tam kalbinde yer alacak Baykal, işlerin seyrini değiştirme konusunda kilit bir role sahip olacak.


Burak Sergen kimdir?


Burak Sergen, 9 Şubat 1961 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Sanatçı Semih Sergen'in oğlu ve Toprak Sergen'in ağabeyidir. 1984 yılında Ankara Devlet Konservatuarı'ndan mezun olduktan sonra staj görevini Bursa Devlet Tiyatrosu'nda yaptı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.