comScore

Bundesliga'da maçlar şifresiz! Korona Virüsü kararı

12 Mart 2020, Perşembe 19:54
Bundesliga'da maçlar şifresiz! Korona Virüsü kararı

Almanya'da maçların seyircisiz oynanma kararı sonrasında Sky Deutschland, önümüzdeki 2 hafta boyunca maçların şifresiz yayınlanacağını açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Korona Virüsü sebebiyle Almanya'da maçlarının seyircisiz oynanma kararının alınmasıyla birlikte Sky Deutschland, önümüzdeki 2 hafta boyunca maç yayınlarını Sky Sport News HD kanalından ücretsiz olarak yayınlayacak. 

Yapılan açıklamada, "Zor zamanlarda birlik olmak zorundayız. Sky olarak üzerimize düşeni yapmamız son derece doal. Böylece stadyuma gidemeyen futbol taraftarları şifresiz olarak Bundesliga maçlarını izleyebilecek." ifadelerine yer verildi. 
KONFERANS YAYINI OLACAK

Sky Sport News HD üzerinden maçların şifresiz olarak konferans yayınla verileceği, aynı zamanda Sky Sport internet sitesinden de ücretsiz izlenebileceği açıklandı. 

Sky Deutschland CEO'su Devesh Rash yaptığı açıklamada, "Zor zamanlarda birlik olmalıyız. Spor insanları bir araya getiren etkinlik. Bizler bu konuda oyunu herkesle paylaşarak üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Bu sayede futbolsever ve taraftarlar Bundesliga'yı yaşayabilir." dedi. 
 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)