comScore

FutbolArena TV

Bülent Uygun: "İlk yarı bize pahalıya patladı"

20 Ağustos 2017, Pazar 01:39

Osmanlıspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, “Galatasaray'ı tebrik ediyorum. İlk yarıyı bizim için oynanmamış değerlendiriyorum. Üretken olamadık. Belli ölçülerde onların tepkisine karşı duruş sergileyemedik ve bu bize ilk yarı itibariyle pahalıya patladı” dedi. 

Süper Lig'in ikinci haftasında Osmanlıspor, sahasında Galatasaray'ı konuk etti. Osmanlıspor Teknik Direktörü Uygun, Galatasaray'ın 3-1'lik galibiyeti ile sonuçlanan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerde bulundu. Galatasaray'ı tebrik ederek sözlerine başlayan Uygun, ilk yarıyı kendileri için oynanmamış değerlendirdiklerini vurguladı.
Aktif ve agresif oynayan Galatasaray'ın sahada olduğunu belirten Uygun, “Üretken olamadık. Belli ölçülerde onların tepkisine karşı duruş sergileyemedik ve bu bize ilk yarı itibariyle pahalıya patladı. Fakat ikinci yarıda gerek oyun anlayışımız gerekse de taktiksel değişiklikler futbol adına kendi yeteneklerini ortaya koyduğu bir ortam oldu. Kırılma anı olarak Regattin'in kaçırdığı golü söyleyebiliriz. Serdar'ın karşı karşıya kaçırdığı golü diyebiliriz. Bunlar bizim adımıza önemli gol pozisyonlarıydı” diye konuştu.

Osmanlıspor FK Videoları