comScore

Bülent Uygun Al Rayyan'da Katar'ı sallıyor

19 Şubat 2019, Salı 21:09
Bülent Uygun Al Rayyan'da Katar'ı sallıyor

Bülent Uygun'un teknik direktörlük görevi yaptığı Al Rayyan, Asya Şampiyonlar Ligi'nde galip gelerek son maçlardaki yükselen performansını sürdürdü. 

FutbolArena Dış Haberler - Al Rayyan takımını çalıştıran Bülent Uygun, Katar'ı sallamaya devam ediyor. Asya Şampiyonlar Ligi'nde Al Rayyan ile Saipa arasındaki mücadelede Bülent Uygun'un öğrencileri yenik duruma düşmesine rağmen sahadan 3-1 galip ayrıldı. 


Bülent Uygun - Al Rayyan'ın maçları


Al Rayyan böylelikle son 6 maçta 4. galibiyetini alırken teknik direktör Bülent Uygun karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, "Kazandığımız için mutluyuz. Asya Şampiyonlar Ligi'nde Katar ve Al Rayyan'a layık bir performans sergilemek istiyoruz." ifadelerini kullandı. 

Al Rayyan Bülent Uygun yönetiminde son 14 maçta 8 galibiyet alırken sadece 1 kez mağlup oldu. Ligdeki son maçında da galip gelerek 30 puana yükselen Al Rayyan, 3. sırada yer alıyor. 

Sürekli olarak Türkiye'ye geri dönmek istediğini ve bir Anadolu takımında yarım kalan hikayesini tamamlayarak şampiyonluk yaşama hedefi olduğunu söyleyen Bülent Uygun, Al Gharafa'dan ayrıldıktan sonra Al Rayyan takımında daha başarılı bir performans ortaya koymaya başladı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)