comScore

Galatasaray Galatasaray

'Bruma kalmayı da istiyor, gitmeyi de'

07 Ocak 2017, Cumartesi 15:25
'Bruma kalmayı da istiyor, gitmeyi de'

Galatasaray sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu, Bruma transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'in ikinci yarısı için hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da Sportif AŞ yönetici Levent Nazifoğlu gündem yaratan açıklamalarda bulundu. Nazifoğlu, bu sezon sergilediği performansla alkış toplayan Bruma'nın geleceğiyle ilgili de konuştu.
 

Bruma, Galatasaray'da kalacak mı?


Avrupa takımlarından teklif aldığı iddia edilen Portekizli yıldızın geleceği hakkında konuşan Levent Nazifoğlu, "Bruma ile oturup 2 saat konuştuk. Bruma Burada da kalmayı istiyor. Sadece ücretinin yükseltilmesini istiyor. Ara transfer dönemi bitince ne kadar açık olacağına bakacağız. Buna göre Bruma ile oturup yeniden konuşacağız. Geçen akşam konuştuk, kalmayı da istiyor gitmeyi de" ifadelerini kullandı.

Bruma ise Antalya kampında düzenlediği basın toplantısında şunları dile getirmişti:
"Avrupa'dan teklifler olduğunu duymak mutluluk verici. Fakat ben Galatasaray'da mutluyum. Sözleşme teklif edilirse kabul ederim. Hem kulüp hem de benim için Avrupa'dan cazip bir teklif gelirse o zaman bunu da değerlendirebiliriz. Menajerim ile kulüp görüşme gerçekleştirdi. Sözleşmemin uzatılması için görüşmeler sürecek. Burada kalmak istiyorum."

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)