comScore

Inter Inter

Brezilyalı gazeteciden Melo'ya: 'Boş bir yatırım'

02 Ocak 2017, Pazartesi 22:27
Brezilyalı gazeteciden Melo'ya: 'Boş bir yatırım'

Inter'den Palmeiras'a transferi an meselesi olan Felipe Melo hakkında Brezilyalı gazeteciden sansasyonel açıklamalar geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra Inter'e giden ve burada ikinci sezonunu geçiren Felipe Melo yeniden ülkesine dönüyor. 33 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun Palmeiras ile anlaşması an meselesi. 

Felipe Melo'nun Palmeiras'a transferi hakkında ise Brezilyalı gazeteci Vitor Guedes son derece sansasyonel açıklamalarda bulundu. 
"FELİPE MELO BOŞ BİR YATIRIM"

Brezilyalı gazeteci Vitor Guedes, Palmeiras'ın Felipe Melo transferi hakkında olumsuz ve bir o kadar sansasyonel ifadeler kullandı. Brezilyalı futbolcunun boş bir yatırım olduğunu söyleyen gazeteci, "Sorun yaratan bir futbolcu için riske girlmez. Melo üst düzey bir futbolcu değil. Ayrıca öfkesini kontrol edemeyen biri. Boş bir yatırım. Palmeiras'ın böyle bir futbolcuya ihtiyacı yok.Orta sahada oynayabilecek Moises ve Tche Tche dışında Dudu gibi isimler varken Melo'nun alınmasına anlam veremiyorum." diye konuştu. Felipe Melo 5 sezon Galatasaray'da forma giydikten sonra 2015/16 sezonunda Inter'e transfer oldu. İtalya Serie A'da ilk yılında 26 maça çıkan Brezilyalı futbolcu bu sezon 5 maçta görev aldı. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)