comScore

Beşiktaş Beşiktaş

İbrahim Üzülmez'den Beşiktaş'la ilgili şampiyonluk açıklaması

10 Şubat 2017, Cuma 18:35
İbrahim Üzülmez'den Beşiktaş'la ilgili şampiyonluk açıklaması

Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, Karabükspor - Beşiktaş maçını beIN Sports'a değerlendirdi. 

FutbolArena - Son olarak Gaziantepspor'un teknik direktörlüğünü yapan fakat kısa süre içinde yönetimle yaşadığı anlaşmazlıkların ardından görevinden ayrılan İbrahim Üzülmez, Karabükspor - Beşiktaş maçını beIN Sports'a yorumladı. 


İbrahim Üzülmez'den Karabükspor - Beşiktaş maçı yorumu


Bein Sports'a zorlu müsabakayı değerlendiren İbrahim Üzülmez, "Karabükspor iyi bir takım. Mücadele eden bir takım. Fiziksel anlamda bu ligde Konyaspor ile beraber en iyi takımlarından biri." diye konuştu."

"BEŞİKTAŞ KEYİF VERİYOR."
Ancak şunu söyleyeyim, Beşiktaş keyif veren bir takım. Kupa maçından sonra lige odaklanan Beşiktaş'ın sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. Belki zorlanacaklardır ama topa daha fazla sahip olacak olan Beşiktaş'ın yetenekli oyuncularıyla skoru alacağını düşünmüyorum.

"FİZİKSEL ANLAMDA ZORLUK ÇIKARABİLİRLER AMA..."

Karabükspor'da ise Traore'nin yokluğunda sıkıntılar yaşadığını görüyoruz. Orta sahada ise Ceyhun gibi fiziğe dayalı oynayan futbolcular zaman zaman Beşiktaş'a sıkıntı çıkarabilir ama yetenek faktörü devreye girdiğinde Beşiktaş çok ağır basıyor. Beşiktaş eğer bu dönemeci geçerse ligi götürecektir.
 

İbrahim Üzülmez'den Beşiktaş itirafı


Gaziantepspor'un çalıştırdığı sürede ligin ilk yarısının sonu maçı olan Beşiktaş karşılaşmasının ardından açıklamalar yapan İbrahim Üzülmez bir gün siyah beyazlılarda teknik direktör olmak istediğini belirtmişti. Başarılı teknik adam, "

"EN BÜYÜK HAYALİM BEŞİKTAŞ'TA ÇALIŞMAK"

İnönü stadındaki ambiyansı çok özlediğini söyleyen İbrahim Üzülmez, "Ben İnönü stadındaki ambiyansı daha çok özlüyorum. Allah nasip eder mi bilmiyorum ama en büyük hayalim Vodafone Arena'ya Beşiktaş'ın hocası olarak çıkmak ve taraftarlardan Deli İbrahim sözlerini duymak... Bizde Karadeniz'de insanın hasına Deli derler. Bu anlamda o sözleri duymak beni çok mutlu eder." diye konuştu." 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)