comScore

İbrahim Kutluay, Tuba Büyüküstün ile aşk yaşıyor mu? - Futbol Magazin Haberleri

08 Şubat 2017, Çarşamba 15:28
İbrahim Kutluay, Tuba Büyüküstün ile aşk yaşıyor mu? - Futbol Magazin Haberleri

İbrahim Kutluay ile Tuba Büyüküstün arasında aşk yaşandığı iddialarıyla ilgili eski milli basketbolcudan bir açıklama geldi. İbrahim Kutluay, Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı iddiaları hakkında neler söyledi?

FutbolArena - Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile oyuncu Tuba Büyüküstün arasında yaşandığı iddia edilen yasak aşkla ilgili İbrahim Kutluay'dan bir açıklama geldi. İbrahim Kutluay ile Tuba Büyüküstün aşk iddiasıyla ilgili son gelişmeler haberimizde yer alıyor. 
 

İbrahim Kutluay, Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığını yalanladı


Demet Şener Kutluay ile boşanma süreçleri devam eden İbrahim Kutluay'ın oyuncu Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Tuba Büyüküstün ile eşi Onur Saylak konuyla ilgili ortak bir açıklama yaparak ahberlere sert tepki göstermişti. Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'dan da konuyla ilgili bir açıklama geldi. 

"06.02.2017 tarihinde, bazı yazılı ve görsel basın organlarında şahsımla ilgili olarak yayınlanan haberlerde, "Sn. Tuba SAYLAK ile aşk yaşadığım yönünde dedikodular olduğu ve bu dedikodular ile ilgili yorum yapmam istendiği ve fakat tarafımca herhangi bir beyanatta bulunulmadığı" bilgilerine yer verilmiştir. Her ne kadar bugüne kadar izlemiş olduğum tutum "Konuşmamak" yönünde olsa da, ilgili haberde yer alan ifadeler doğrultusunda gerçeklikle hiçbir alakası olmayan konunun maksadının ötesinde bir boyuta taşınması neticesinde, suskunluğumu bir defaya mahsus olmak kaydı ile bozmak zarureti hasıl olmuştur.
"HABER GERÇEĞİ YANSITMIYOR"

Halihazırda evlilik birliği içerisinde yer alan bir hanımefendi ile şahsım arasında ilişki olduğuna dair hiçbir beyan veya haber gerçeği yansıtmamaktadır. Habere konu olan gün gerçekleşen hadise, "Oğlum ile kahvaltı yapıp, ardından mekanı terk ettiğim sırada, gazetecilerin devam eden dava sürecine ilişkin sorularını, oğlumun yanında cevap vermemek adına yanıtsız bırakmam"dan ibarettir ve tarafıma, hiçbir suretle bahsi geçen hanımefendi ile alakalı bir soru yöneltilmemiştir.

Bu vesile ile açıklamak isterim ki, bugüne kadar izlediğim tutum ile paralel olarak, bugünden sonra da bu ve bu gibi asılsız iddia ve isnatlara ilişkin olarak her zaman sükunet ve suskunluğumu muhafaza edeceğim.

Anlayışla karşılayacağınızı umar; kamuoyunun bilgi ve değerlendirmelerine sunarım."
 

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak, İbrahim Kutluay ile aşk iddiaları hakkında konuştu


Oyuncu Tuba Büyüküstün ile eşi Onur Saylak da geçtiğimiz gün ortak bir açıklama yaparak magazin basınında çıkan yasak aşk iddialarına sert tepki göstermişti.

"Aile hayatımızın mahremiyetine saygı duyulmaksızın yapılan haberler yalan ve iftira içermektedir. Bu asılsız haber akışıyla ilgili gerekli yasal işlerle başlatılmıştır. Kamuoyunu bu şekilde meşgul etmekten rahatsız ve üzgünüz..."

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak'ın da boşanmak için avukatlarına vekalet verdikleri iddia ediliyordu.
 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)