comScore

Trabzonspor Trabzonspor

İbrahim Hacıosmanoğlu: 'Kadınlardan özür diliyorum'

30 Eylül 2016, Cuma 13:26
İbrahim Hacıosmanoğlu: 'Kadınlardan özür diliyorum'

Trabzonspor'un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, hakkında açılan davada savunmasını verdi.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanlu, "Ben kadın gibi 100 sene yaşayacak yerde adam gibi bir sene yaşarım" sözleri nedeniyle dava açılmıştı. Hacıosmanoğlu, mahkemede verdiği savunmada kadınlardan bir kez daha özür diledi.

"BİR KEZ DAHA ÖZÜR DİLERİM"
DHA'da yer alan habere göre; İfadesinde suçlamayı kabul etmediğini belirten Hacıosmanoğlu, "Olay tarihide yaşadığımız sıkıntılı durumu ve süreci izah etmek için bahsedilen sözleri sarf ettim. Ancak kimseyi aşağılamak niyetim ve kastım yoktu. Zira benim için en değerli varlık annemdir. O da bir kadındır" dedi.

Olaydan sonra sözlerinin çarpıtıldığını ve basına yanlış aksettirildiğini savunan Hacıosmanoğlu, "Ben de derhal yanlış anlamalara sebep vermemek için, istemeden kırdığım kadınlardan özür dilemek için aynı gün akşamı bütün televizyon programlarına bağlanarak niyetimi anlatmaya çalıştım. Bütün kadınlardan özür diledim. Huzurunuzda yanlış anlaşıldığım için tekrar kadınlardan özür diliyorum. Kullandığım tabirler yöremizde deyim olarak kullanılmaktadır. Beraatimi istiyorum" diye konuştu. 

FutbolArena Transfer Arenası (19 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.