comScore
1 / 12

Böyle kulüp başkanı görmediniz! "21 yaşındaki genç kız"

Bir dönem play boy yıldızı olan ve sonrasında menajerlik yapan Anamaria Prodan, Romanya’da kulüp satın aldı ve genç kızını başkan yaptı. 

2 / 12

KIZINI KULÜP BAŞKANI YAPTI

<h2>KIZINI KULÜP BAŞKANI YAPTI</h2>
Bir süredir düşündüğü kulüp satın alma projesini hayata geçiren menajer Anamaria Prodan, Romanya’nın FC Hermannstadt kulübünü satın aldı ve 21 yaşındaki genç kızı Rebecca Dumitrescu’yu ise başkan yaptı.
3 / 12

İDDİALI AÇIKLAMALAR

<h2>İDDİALI AÇIKLAMALAR</h2>
FC Hermannstadt kulübünün sahibi Anamaria Prodan ve başkanı 21 yaşındaki Rebecca Dumitrescu, göreve başladıktan sonra borç yükü olan kulübü ayağa kaldırmak için kolları sıvadı ve iddialı açıklamalarda bulundu.
4 / 12

KIZIM VE BEN BAŞARI İÇİN BURADAYIZ

<h2>KIZIM VE BEN BAŞARI İÇİN BURADAYIZ</h2>
Kulüp sahibi Anamaria Prodan, "Kızım ve ben başarı için buradayız. Çok iyi takım kurup Romanya’da ilk 6’ya oynayan, önümüzdeki yıllarda zirveyi hedefleyen bir takım oluşturacağız." dedi.
5 / 12

KULÜBÜN CEZA ALMASI GÜNDEMDEYDİ

<h2>KULÜBÜN CEZA ALMASI GÜNDEMDEYDİ</h2>
Romanya’nın FC Hermannstadt kulübü geçmiş dönem borçları nedeniyle FIFA tarafından ceza ve aynı zamanda Romanya Futbol Federasyonu tarafından ceza alma tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı. Anamaria Prodan ve kızı Rebecca Dumitrescu öncelikle kulübün ceza almasını engelleyerek geçmiş borçlara yönelik ödemeler gerçekleştirdi.
6 / 12
7 / 12
8 / 12
9 / 12
10 / 12
11 / 12
12 / 12