comScore
1 / 8

Böyle hakem görmediniz!

Rusya’da güzelliğiyle herkesi büyüleyen 19 yaşındaki genç hakem Tanya Zabrodina, futbola ve hakemliğe başlayış öyküsüyle ilgili bir röportaj verdi.

MESSİ’Yİ BEĞENİYORUM

<h2>MESSİ’Yİ BEĞENİYORUM</h2>

FutbolArena Dış Haberler - Rusya’da genç takımların maçlarını yöneten 19 yaşındaki hakem ve aynı zamanda bir dönen futbol oynayan Tanya Zabrodina, güzelliğiyle büyüyor. Rus hakem dünya futbolunda beğendiği isimleri de açıkladı. 

2 / 8

AİLEM YARALANMAMDAN KORKUYORDU

<h2>AİLEM YARALANMAMDAN KORKUYORDU</h2>
Kadın futbolunda genç takımlarda forma giyen Tanya Zabrodina, ""Ailem futbol oynarken yaralanmamdan korkuyordu. Futbol tamamen kadınlara özgürü değil. Tabi futbol benim için büyük büyük tutku. Asla yrılmak istemiyorum." dedi.
3 / 8

HAKEMLİĞE 1.5 YIL ÖNCE BAŞLADIM

<h2>HAKEMLİĞE 1.5 YIL ÖNCE BAŞLADIM</h2>
Hakemliğe yeni başladım. Umut veren bir hakem olarak kendimi görüyorum. 1.5 yıldır hakemim. Bazı turnuvalarda yer aldım ama daha fazla pratik yapmam gerekiyor.
4 / 8

ERKEKLERİN MAÇLARINI YÖNETMEK ZOR MU?

<h2>ERKEKLERİN MAÇLARINI YÖNETMEK ZOR MU?</h2>
Akademide erkeklerle aynı yaştaydım. Bana sürekli olarak şunu soruyorlardı. Bize kart gösterecek misin? Elbette göstereceğim. Maçlarda her zaman iltifat alıyorum. Gelen hakaretler de oluyor ama ben bunları duymamazlıktan geliyorum. İltifatları ise şaka olarak karşılıyorum.
5 / 8

PARADAN ÖNEMLİSİ BENİM İÇİN SEVGİ

<h2>PARADAN ÖNEMLİSİ BENİM İÇİN SEVGİ</h2>
Hakemliği para için yapmadığını söyleyen Tanya Zabrodina, "Futbol benim için bir tutku. Bu işi seviyorum ve gelecekte çok daha iyi yerlere gelmek istiyorum." dedi.
6 / 8
7 / 8
8 / 8