comScore

Borussia Dortmund Borussia Dortmund

Fenerbahçe'nin istediği Emre Mor'a sürpriz teklifler!

16 Ağustos 2017, Çarşamba 00:28
Fenerbahçe'nin istediği Emre Mor'a sürpriz teklifler!

Fenerbahçe'nin uzun süredir peşinde olduğu Emre Mor için İngiltere ve Rusya'da teklif var.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe transfer konusunda Emre Mor ile ses getirmek isterken, genç yıldızın talipleri de artıyor. Bir süredir İnter ile görüşen Borussia Dortmund'un yıldızı Emre Mor'un mavi siyahlı takıma transferi suya düşerken, genç yıldız için Everton ve Zenit kulüplerinin takipte olduğu yazıldı. 


Zenit Emre Mor'u trasfer edecek mi?


Dortmund Sportif Direktörü Michael Zorc, Alman basınından Kicker'e yaptığı açıklamada, İnter ile Emre Mor'un anlaşamadığını duyururken, bu transferin şimdilik suya düştüğünü açıkladı. 

"Emre hala bizim futbolcumuz" diyen Zorc, genç oyuncunun çalışmalarını sürdürdüğünü de açıkladı.
Alman basınının iddiasına göre Emre'nin yeni talibi ise Roberto Mancini'nin çalıştırdığı Zenit oldu. Giuliano'yu Fenerbahçe'ye gönderen Zenit, Emre Mor'u transfer etmek isterken, Emre'nin Rusya'ya gitmeye sıcak bakmadığı yazıldı.


Everton Emre Mor'u trasfer edecek mi?


Öte yandan bir iddia da İngiltere'den geldi. Wayne Rooney'i transfer ederek ses getiren Everton, Gerard Deulofeu'yu eski takımı Barcelona'ya kaptırmıştı. Deulofeu'nun yerini benzer tipte bir kanat oyuncusu ile doldurmayı düşünen Everton'un bu doğrultuda Emre Mor ismini ön plana aldığı yazıldı.

Öte yandan genç yıldız için Fenerbahçe'nin 2 milyon euro kiralı ve 8 milyon euro satın alma opsiyonlu teklifi de masada duruyor. 

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)