comScore

Boluspor Boluspor

Bursaspor'da Serdar Kurtuluş ile yollar ayrıldı

09 Kasım 2017, Perşembe 22:27
Bursaspor'da Serdar Kurtuluş ile yollar ayrıldı

Bursaspor'da 11 ay sahalardan uzak kalan Serdar Kurtuluş'un sözleşmesinin feshi konusunda karşılıklı olarak anlaşmaya varıldı. 

FutbolArena - Bursaspor'da geçtiğimi sezon yaşadığı ağır sakatlığın ardından uzun süre sahalardan uzak kalan ve futbol hayatı tehlikeye giren Serdar Kurtuluş'un sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Bursaspor Başkanı Ali Ay, Serdar ile yaptığı görüşmenin ardından sözleşmesinin feshi konusunda karşılıklı anlaşmaya vardı. 


Bursaspor'da Serdar Kurtuluş'un sakatlığı


Bursaspor'da geçen sezon 21 yaş altı takımı ile yapılan hazırlık maçında sağ diz yan bağları kopan ve 11 aydır sahalardan ayrı kalan Serdar Kurtuluş, sakatlığı ve sahalara dönüşü ile ilgili geçtiğimiz günlerde ilgili açıklamalarda bulundu.

Önümüzdeki ay dördüncü ameliyatını olacağını söyleyen deneyimli oyuncu,"Şu ana kadar Almanya'da iki ameliyat oldum. 1.5 ay önce sinirlerimle alakalı bir operasyon daha geçirdim. Gelinen noktada ayak sinirlerimle ilgili şu an için bir tepki yok. Gelecek ay bir çapraz bağ operasyonu daha geçireceğim. Sonra zamanla sürece bakacağım" dedi. Sakatlığının gündelik hayatını da etkilediğini söyleyen Yeşil Beyazlı oyuncu, "Sakatlığım tıpta "düşük ayak" şeklinde geçiyor. Parmaklarımı ve bileğimi şu an yukarı kaldıramıyorum. Eskisi gibi iyi yürüme fonksiyonuna sahip değilim" diye konuştu.
ÜCRETİNİN ÖNEMLİ BİR KISMINDAN FERAGAT ETTİ

Öte yandan Bursaspor Başkanı Ali Ay ile yapılan görüşmelerin ardından sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Serdar Kurtuluş, ücretinin önemli bir kısmımından da feragat etti. 

Yeşil Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Bursaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)