comScore

Boluspor Boluspor

Boluspor'dan İsmail Haktan Odabaşı açıklaması: ''Hoş görmemiz mümkün değil''

23 Ocak 2019, Çarşamba 21:48
Boluspor'dan İsmail Haktan Odabaşı açıklaması: ''Hoş görmemiz mümkün değil''

Boluspor yönetimi İsmail Haktan Odabaşı'nın Galatasaray maçında taraftar ile ikili münakaşaya girmesi sonucunda sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu. 

FutbolArena - Boluspor'da son dakika İsmail Haktan Odabaşı açıklaması. Galatasaray maçında tribünler ile karşı karşıya gelen tecrübeli futbolcunun, Boluspor ile olan sözleşmesi sonlandırıldı.

Boluspor Kulübü resmi internet sitesinden konu hakkında açıklama yayınladı. Boluspor yönetimi İsmail Haktan Odabaşı'nın Galatasaray maçında taraftar ile ikili münakaşaya girmesi sonucunda sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu.
''HOŞ GÖRMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR''

''Futbolcumuz İsmail Haktan Odabaşı ile karşılıklı anlaşılarak sözleşmenin sona erdirilmesinin akabinde gerek ulusal basında gerekse sosyal medyada fesih ile alakalı çok farklı haberler çıkmış ve yakışıksız yorumlar yapılmıştır.

Futbolcumuz ile sözleşmenin fesih edilmesinin nedeni Galatasaray ile oynanan tek maçtaki performansı veyahut seyircinin daha maç bitmeden yaptığı futbolcu aleyhine tezahürat olmayıp, tamamen futbolcunun maç devam ederken seyirciye ulaşan karşı yaptığı hal ve hareketlerden kaynaklanmaktadır.

Maçın son dakikalarında baskılı oynadığımız esnada yapılan kötü tezahüratı kabul edemeyeceğimiz gibi vazgeçilmez unsurumuz olan seyircimize karşı hiçbir futbolcumuzun tepki vermesinide hoş görmemiz mümkün değildir.''

BOLUSPOR KULÜBÜ

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)