comScore

Boluspor Boluspor

Boluspor, İsmail Haktan Odabaşı'yı Galatasaray maçından 2 saat sonra gönderdi

22 Ocak 2019, Salı 23:43
Boluspor, İsmail Haktan Odabaşı'yı Galatasaray maçından 2 saat sonra gönderdi

Boluspor kulübü Galatasaray maçında taraftarların tepki gösterdiği İsmail Haktan Odabaşı'nın sözleşmesini maçtan 2 saat sonra feshettiklerini açıkladı. 

FutbolArena - Boluspor'da son dakika! Ziraat Türkiye Kupası'nda Boluspor ile Galatasaray arasında oynanan maçta Boluspor taraftarlarının son dakikalarda üst üste kaçırdığı pozisyonlardan sonra protesto ettiği İsmail Haktan Odabaşı'nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. 

Boluspor kulübü maçtan sonra resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Profesyonel Futbol Takımı oyuncularından İsmail Haktan Odabaşı ile karşılıklı anlaşılarak sözleşmesi sona erdirilmiştir. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, futbol kariyerinde başarılar diliyoruz" ifadelerine yer verildi. 
 

İsmail Haktan Odabaşı Galatasaray maçında neler oldu?


Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Boluspor - Galatasaray maçında, alınan mağlubiyet sonrasında Boluspor taraftarları futbolcuları protesto etti. Skorun 1-0 devam ettiği sırada futbolculara yönelik tepki gösteren Boluspor taraftarları, son dakikalarda üst üste karşı karşıya kaçırdığı pozisyonların ardından İsmail Haktan Odabaşı için "Dışarı" tezahüratları yapıldı. 
Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!