comScore

Bölgesel Amatör Lig'e yükselen Öz Trabzonlular Spor'un Süper Lig hedefi

12 Mayıs 2016, Perşembe 14:22
Bölgesel Amatör Lig'e yükselen Öz Trabzonlular Spor'un Süper Lig hedefi

İstanbul Süper Amatör'den Bölgesel Amatör Lig'e yükselen Öz Trabzonlular Spor hedefini Süper Lig olarak belirledi. 

FutbolArena - İstanbul Süper Amatör'de Bölgesel Amatör Lig'e yükselen Öz Trabzonlular SK hedefini Süper Lig olarak belirledi. 

Henüz 5 yenelik kulüp olan Öz Trabzonlular SK, bu sezon İstanbul Süper Amatör 2. Grup'ta mücadele etti ve Bölgesel Amatör Lig'e yükselmeye hak kazandı.  

Öz Trabzonlular Spor Bölgesel Amatör Lig'de


Öz Trabzonlular Başkanı Kenan Aydın Sezon başı olsun, devre arası transfer dönemi olsun, Bölgesel Amatör Lig hedefimizden bir an olsun sapmadık. Bunun için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık. Yeni hedefimiz ise Zeytinburnu ilçesini eskiden de olduğu gibi profesyonel liglerde temsil etmek. Nasıl bugün Bölgesel Amatör Lige ara vermeden çıktıysak, 'Süper Lige' kadar uzanan bir yürüyüşümüz olacak. Zeytinburnu efsanesi artık geri döndü. 2020 yılında Zeytinburnu Stadı'nda 20.000 kişinin önünde sahada olacağız. Zeytinburnu halkıyla birlikte Süper Lige yürüyüş başlamıştır. Bölgesel Amatör Lige çıkacağımıza inandığımız için, üst liglerden beğendiğimiz oyuncuları takibe almıştık. Şimdi bu oyuncularla görüşüp, bizi başarıya götüreceğimize inandığımız oyuncuları kadromuza katacağız.
 
270706-haber

Bu sezon bize çok faydalı olan oyuncularımız oldu. Onlarla da görüşüp 3.Lig yolunda en iyi kadroyu kuracağız. Çok büyük bir camiayız İstanbul'da olduğu kadar bir o kadarda İstanbul dışında maçlarımızın sonuçlarını merak eden son dakikalarda telefonu kapatmadan son düdüğü bekleyen destekçilerimiz, gönül vermiş dostlarımız var. Tüm Zeytinburnu halkının desteğini alarak, hedefimize emin adımlarla ulaşacağız. Herkesin konuşacağı bir takım ortaya çıkarmak için kolları sıvadık. Bizi izlemeye devam edin" şeklinde konuştu. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!