comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Bülent Uygun'dan Adanaspor yorumu

07 Şubat 2017, Salı 19:20
Bülent Uygun'dan Adanaspor yorumu

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Adanaspor maçı öncesi konuştu.

FutbolArena - Süper Lig'in dibine demir atan Gaziantepspor'da teknik direktör Bülent Uygun haftasonu oynayacakları Adanaspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Adanaspor'u yenerek çıkışa geçmek istediklerini vurgulayan Uygun, "Zor bir maç bizi bekliyor. Bulunduğumuz konum itibariyle rakibimiz de bizim gibi düşmemeye oynayan bir ekip. Stratejik olarak bu maçta tüm şartları zorlamamız gerekiyor." şeklinde konuştu.
"BİZ 'DÜŞME' KELİMESİNİ KULLANMIYORUZ"

Bülent Uygun futbolcularına güvendiğini belirtirken kendinden önce Gaziantepspor'u çalıştırmış teknik adamlar İsmail Kartal ve İbrahim Üzülmez'e de teşekkür etti. Uygun "Taraftarımızın da desteğiyle yüreğimizi ortaya koyarak, ilk 3 puanımızı almak istiyoruz. Ligde kalacak olan Gaziantepspor'un temelini Adanaspor karşısında atacağız. Gaziantepspor'a geldiğimde, transfer çalışmaları bitmişti ama bu takımda çok kaliteli ve inandığım oyuncular olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bana iyi bir kadro bırakan İsmail Kartal ve İbrahim Üzülmez hocama da teşekkür ederim. Kimisi, kamuoyunda dünyanın en iyi hocası da gelse düşmüş gibi lanse ediyor. Biz asla 'düşme' kelimesini kullanmıyoruz. Gaziantepspor'u bu zor sürecinde Allah'ın da desteğiyle ligde bırakacağız." ifadelerini kullandı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)