comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Bülent Uygun'dan Adanaspor maçı için taraftara mesaj

09 Şubat 2017, Perşembe 22:55
Bülent Uygun'dan Adanaspor maçı için taraftara mesaj

Gaziantepspor'un yeni teknik direktörü Bülent Uygun taraftarlarına mesaj gönderdi.

FutbolArena - Süper Lig'in 20. haftasında sahasında Adanaspor'u ağırlayacak olan Gaziantepspor, tamam ya da devam maçlarından birine çıkacak.

Bu maç öncesinde konuşan Bülent Uygun birlik ve beraberlik çağrısı yaparken taraftarları da maça davet etti. 


Bülent Uygun: "Tek bir Gaziantepspor var"


Gaziantepspor'un 28 sezondur Süper Lig'de olduğunu hatırlatan ve bu süreçte çok sayıda futbolcu ve teknik adam yetiştirdiğini dile getiren Bülent Uygun kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada "Camianın bu zor durumunda bana gelen teklifi, takımdaki oyuncularıma ve sizlerle geçmişte kurduğumuz, sağlamlığına ve samimiyetine kalben inandığım gönül bağımıza güvenerek düşünmeden kabul ettim. Hepimizin aklından çıkarmaması gereken en önemli unsur şudur ki; Tek bir Gaziantepspor var." ifadelerini kullandı.


Bülent Uygun'dan taraftarlara destek çağrısı


Tüm şehri bu zor günlerde desteğe çağıran Uygun, "Bu gibi dönemlerde kasvet ve kara bulutların görüşlerimizi, istek ve arzularımızı kapatmasını istemiyorsak çıkış yolumuz yine birlik beraberlik olacaktır. Hep birlikte, sizlerin de desteğiyle bir kurtuluş mücadelesi başlattık. Sezon sonunda amaç ve hedeflerimize ulaşmakta muvaffak olacağımıza inanıyoruz ancak bizler bu mücadeleyi verirken en çok ihtiyacımız olan unsur siz taraftarlarımızın desteğini saha içerisinde, müsabaka anında sezon sonuna kadar hissetmektir." yorumunda bulundu.


Bülent Uygun: "Gaziantepspor tarihi seni yazsın"


Bülent Uygun son olarak "Hep birlikte çıktığımız bu yolda Allah birlikteliğimizi bozmasın ve Gaziantepspor'un ligi bulunduğundan çok daha iyi bir konumda tamamlamayı nasip etsin. Esaretle cesaret arasında sadece C harfi vardır. Esaretini kır cesaretinle başar ki şanlı Gaziantepspor tarihi seni yazsın." cümleleriyle taraftarlarını birlik olmaya çağırdı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)