comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bülent Uygun Fenerbahçe'ye mi geliyor?

20 Ekim 2016, Perşembe 18:10
Bülent Uygun Fenerbahçe'ye mi geliyor?

Katar'da Teknik Direktörlük yapan Bülent Uygun, Fenerbahçe iddiaları hakkında konuştu.

FutbolArena - Sivasspor'da yakaladığı başarılarla adından söz ettiren Bülent Uygun'un Fenerbahçe'ye Sportif Direktör olacağı konuşuluyordu. 

Bülent Uygun bu iddiaları ve Manchester United maçını ve Radyoaspor'a yorumladı.
FENERBAHÇE'YE İNANCIM TAM 

Manchester United maçıyla ilgili olarak, “Manchester United, hiç yenilmemişti ve Başkan Ali Şen bu zamana kadar yenilmediyse, Fenerbahçe'yle oynamamış demek ki dedi. Şunu da samimi olarak ifade etmek istiyorum, o zaman Fenerbahçe ilk 11'ini Ali Şen yapmıştır. Manchester United, pazartesi günü Liverpool ile berabere kaldı ve Mourinho biraz zor günler yaşıyor. Premier Lig'de 15 puanları var ama İngiltere'ye göre başarı trendi düşük. Mourinho sistem sıkıntısı yaşıyor. Son yıllarda, Türk takımlarının Avrupa'da mücadele edeceğini gösteriyoruz. Ben Fenerbahçe'nin bu maçı kazanacağını düşünüyorum. İnancım tam" dedi.

FENERBAHÇE'DEN TEKLİF GELDİ Mİ?

Fenerbahçe'ye Sportif Direktör olacağı iddialarıyla ilgili de konuşan Uygun, "Yok öyle bir durum ya da ben bilmiyorum. Ben konuların çok uzağındayım. Bana şu anda bir teklif gelmedi. Sportif direktörlük görevi bize yakıştırılan bir şey şu aşamada.  Fenerbahçe şu anda zor günler geçiriyor ve yıl içerisinde toparlayacaktır. Hocayla birlikte bu kaostan çıkacaklarını düşünüyorum. Benim amacım ülkeme hizmet etmek, Milli takımlarda, ülkemiz takımlarında Avrupa'da başarılı olmak" şeklinde konuştu.  
 
Uygun, Şu anda kitap hazırlığım var, nasip olursa kitabın gelirini şehit ailelerine bağışlayacağım.  Sivas'ta gösterdiğimiz sıçrama var. Sportif direktörlükte vardı bunların içerisinde. Görev gelsin diye beklemek yerine şu andaki takımımı zirveye taşımak adına mesulum” ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.