comScore

Galatasaray Galatasaray

Bülent Korkmaz'dan Selçuk İnan yorumu

21 Eylül 2016, Çarşamba 17:14
Bülent Korkmaz'dan Selçuk İnan yorumu

Teknik direktör ve Galatasaray'ın eski oyuncusu Bülent Korkmaz, Selçuk İnan eleştirilerini yorumlad

FutblolArena Röportaj - Spor Toto Süper Lig'de yoluna doludizgin devam eden Galatasaray'da Selçuk İnan'ın performansı tartışma konusu oldu.

FutbolArena'ya konuşan teknik direktör ve Galatasaray'ın eski oyuncusu Bülent Korkmaz, Selçuk İnan eleştirilerini yorumladı. Korkmaz, Riekerink'in Selçuk'tan savunma mı yoksa hücum mu oynamasını istediğini bir an öncesi taraftarlara açıklaması gerektiğini söyledi.
İşte Bülent Korkmaz'ın sözleri:

"Selçuk kötü mü oynuyor sorusunun cevabı teknik direktörün ne istediğine bağlı. Nasıl oynamasını istiyor? Selçuk üzerinden birçok kişi eleştiri yapıyor ama Riekerink'in hücum mu savunma mı istediğini bilmemiz gerekiyor. Niye bu kadar polemik var anlamış değilim. Nigel de Jong mesela hücumu güçlü bir oyuncu değil, savunma oyuncusudur. Rize maçından önceki maçta Selçuk'u alıp Nigel'i oyuna alması polemik yarattı. Beşiktaş maçına yetişir mi bilmiyorum ama Riekerink'in bu polemikleri bitirmek için De Jong ve Selçuk'tan nasıl oynamaları istediğini açıklaması lazım. Selçuk takımın kaptanı ama belki de hocanın istediğini layıkıyla yapıyor. Riekerink'in iki yönlü açıklama yapması ve Selçuk'un üzerindeki baskıyı alması gerekiyor."


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.