comScore

Galatasaray Galatasaray

Bülent Korkmaz için Galatasaray'ın kararı

09 Şubat 2017, Perşembe 10:21
Bülent Korkmaz için Galatasaray'ın kararı

Galatasaray'da Jan Olde Riekerink'in koltuğu tartışılırken, adaylar konuşulmaya başlandı. Bülent Korkmaz, Galatasaray'a teknik direktör mü olacak?

FutbolArena Özel - İlk önce Galatasaray'ın efsane kaptanı Bülent Korkmaz ismi gündeme geldi, Başkan Dursun Özbek ve birçok yönetici itiraz etti.

Jan Olde Riekerink'in, Kayserispor ya da Rizespor maçlarında puan kaybetmesi halinde teknik adam değişikliğine gitmeye hazırlanan Galatasaray'ın A planı Hasan Şaş ve Raşit Çetiner ikilisiydi.
Sezon sonuna kadar Galatasaray takımını, camia içinden yetişen bir teknik adama teslim etmek isteyen Galatasaray yönetiminin gündemine ilk olarak Bülent Korkmaz geldi.

Şu anda kulüp çalıştırmayan Bülent Korkmaz'ın takımın başına getirilmesi konuşuldu. Ancak Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve yöneticiler Bülent Korkmaz'a kapıları kapattı.

GEÇEN YIL REDDETMİŞTİ'

Geçen yıl Mustafa Denizli'nin takımdan ayrılması üzerine ilk olarak Bülent Korkmaz'ın kapısını çalmıştı. Önce Bülent Korkmaz ile 1.5 yıllık kontrat üzerine konuşulurken daha sonra yönetimin isteği üzerine efsane kaptana 4 aylık yani sezon sonuna kadar bir sözleşme teklif edildi. Ancak Bülent Korkmaz, 1.5 yıllık kontratta ısrar edince Galatasaray yönetimi ile anlaşamamıştı. Geçen yıl yaşanan bu olay nedeni ile sarı kırmızılı yönetim Bülent Korkmaz'a kapılarını kapattı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)