comScore

BJK Transfer: Beşiktaş'ta Selim Gündüz için transfer iddiası

05 Haziran 2018, Salı 09:39
BJK Transfer: Beşiktaş'ta Selim Gündüz için transfer iddiası

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Bochum forması giyen Selim Gündüz ile ilgili sürpriz bir trnasfer gelişmesi yaşanıyor. Selim Gündüz kimdir? Selim Gündüz, Beşiktaş'a gelecek mi?

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları için start verilirken düşük maliyetli oyunculara yönelen yönetim, Bochum'da forma giyen Selim Gündüz'ün peşine düştü.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Selim Gündüz, Beşiktaş'a gelecek mi? (5 Haziran Salı)


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken sağ kanat ve sağ bek noktasına transfer yapacak olan Beşiktaş'ta Selim Gündüz iddiası gündeme geldi. Alman basınında çıkan bazı haberlere göre, Beşiktaş yönetimi takımı gençleştirme adına birtakım hamleler yapma kararı aldı. Çıkan son haberlerde sağ kanatta görev yapan Türk oyuncunun kulübüyle sözleşmesinin bittiği ve bonservisinin elinde olduğu belirtildi. Selim, "Yeni bir meydan okumaya ihtiyacım var. Düzenli olarak oynayabileceğim bir yere gitmek istiyorum" diye konuştu.


 

Beşiktaş'ın istediği Selim Gündüz kimdir? Selim Gündüz'ün performansı


Türk asıllı Alman oyuncusu Selim Gündüz,  Sportfreunde Siegen altyapısından yetişti. 2009-2010 sezonunda Bochum'un altyapısına geçen başarılı oyuncu 8 senedir Bochum'un bünyesinde futbol oynuyor. Selim Gündüz, geçen sezon Bundesliga 2'de toplamda 18 maçta forma giydi ve gol ya da asist üretemedi.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)