comScore

BJK Haber: Fabri Fulham'da ilk maçına çıktı! Daha ne yapsın?

11 Ağustos 2018, Cumartesi 18:56
BJK Haber: Fabri Fulham'da ilk maçına çıktı! Daha ne yapsın?

Beşiktaşlı eski kaleci Fabri, Fulham formasıyla Premier Lig'de ilk maçına çıktı. İspanyol kaleci 2 gol yemesine rağmen kurtarışlarıyla dikkat çekti. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan Fulham'a transfer olan kaleci Fabri, yeni takmıında Premier Lig'de ilk maçına çıktı. Fulham, Premier Lig ilk haftasında sahasında ağırladığı Crystal Palace'a 2-0 mağlup oldu. Fabri ise 2 gol yemesine rağmen yaptığı kurtarışlarla dikkat çekti. 

Beşiktaş'tan Fulham'a transfer olan İspanyol kaleci Fabri, Crystal Palace karşısında kalesinde 2 gol görmesine rağmen birçok kurtarışa imza attı. Crystal Palace, toplamda 10 şut çektiği maçta 2 gol bulurken, İspanyol kaleci Fabri ise müsabakayı 7 kurtarışla tamamladı. 
Fabri ilk maçında 2 gol yemesine rağmen kurtarışlarıyla farkın daha fazla açılmasını engelleyen isim oldu. İspanyol kaleci yediği goller hatalı gösterilmesine rağmen diğer pozisyonlarda yaptığı kurtarışlarla dikkat çekti. Fabri, maçı 7 kurtarışla tamamladı. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Fabri'nin Beşiktaş'a veda konuşması


"BEŞİKTAŞ BİR TARAFTAR KAZANDI"

Londra'ya gitmeden önce burada beraber olduğum insanlara sarılmak istedim. Onlardan bir kez daha o sıcaklığı hissetmek istedim. Nereye gidersem gideyim, Beşiktaş bir taraftar kazandı. Beşiktaş her zaman kalbimde olacak. 

"BU KADAR YAŞANANLARDAN SONRA AYRILMAK ÇOK ZOR"

Bu kadar yaşananlardan sonra ayrılmak çok zor. İki tarafında faydalanabileceği bir ayrılık oldu. Her hafta sonu Beşiktaş'ı takip etmeye devam edeceğim. İngiltere'de oynamak futbolculuk kariyerim adına önemli bir tecrübe olacak.

"TARAFTARLARIN İÇİ RAHAT OLSUN. BEŞİKTAŞ'IN ÇOK İYİ KALECİSİ VAR"
Fabri son olarak Beşiktaş taraftarlarına bir mesaj göndererek, "Beşiktaş taraftarlarının içi rahat olsun. Takımın çok iyi bir kalecisi var." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (10 Aralık 2019)