comScore

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı İZLE - Bizim Hikaye 47. bölüm fragmanı İZLE (Bizim Hikaye FOX TV yeni bölüm fragmanı)

09 Kasım 2018, Cuma 00:21
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı İZLE - Bizim Hikaye 47. bölüm fragmanı İZLE (Bizim Hikaye FOX TV yeni bölüm fragmanı)

Bizim Hikaye son bölüm fragmanı olan Bizim Hikaye 47. bölüm fragmanını izleyenler, Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı olan Bizim Hikaye 47. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - FOX TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye'nin 46. bölümü beğeniyle izlendi. Bizim Hikaye 46. bölümüyle yayınlandı. Bizim Hikaye son bölüm olan Bizim Hikaye 46. bölümünü izleyenler, bölüm sonrasında Bizim Hikayeyeni bölüm fragmanı olan Bizim Hikaye 47. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. 


Bizim Hikaye son bölümde neler oldu? (Bizim Hikaye 46. bölüm 8 Kasım 2018 Çarşamba)

 

Kiraz'ın ortalıktan kaybolması herkesi alarma geçirmiş, dört bir koldan yürütülen aramalar sonuç vermedikçe Filiz delirecek noktaya gelmiştir. Bunlardan habersiz olan Barış ise mesafeli de olsa Filiz'le iletişim halinde kalabilmenin rahatlığıyla tüm dikkatini oğlunun sağlığına vermeye çalışmaktadır. Ancak hiç beklemediği anda gelen bir telefon, onun bu kararını ters yüz etmeye yeter. Kiraz'ı içine düştüğü çıkmazdan kurtarma çabası, Filiz'le Barış'ı bir kez daha bir araya getirir. Başlarda sorun olmadığını düşünseler de, kısa sürede aralarındaki mesafeyi korumakta zorlandıklarını fark ederler. İkisinin arasındaki çekim, Selim'le Barış arasında büyük rezalet çıkmasına neden olunca Filiz bu duruma bir dur demesi gerektiğini fark eder. 


Bizim Hikaye 47. bölüm fragmanı (Bizim Hikaye FOX TV yeni bölüm fragmanı)


Bizim Hikaye son bölüm olan Bizim Hikaye 47. bölümünü izleyenler internet ortamında Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı olan Bizim Hikaye 47. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Bu doğrultuda Bizim Hikaye yeni bölüm fragman izle, Bizim Hikaye 47. bölüm fragman izle, Bizim Hikaye 47. bölüm fragman çıktı mı? Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? şeklinde soruyla arama yapanlar için Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı olan Bizim Hikaye 47. bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.