comScore

Bizim Hikaye son bölüm tek parça full izle 14 Mart (Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı İZLE)

14 Mart 2019, Perşembe 23:51
Bizim Hikaye son bölüm tek parça full izle 14 Mart (Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı İZLE)

FOX TV'de Bizim Hikaye 61. bölümü ile ekranlara geldi. Bizim Hikaye yeni bölüm izle, Bizim Hikaye son bölüm ve Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

FOX TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye 61. bölümü ile yayınlandı. Bizim Hikaye son bölümde neler yaşandı? Bizim Hikaye yeni bölüm izlemek isteyenler ve Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Bizim Hikaye dizisinde Lokantanın işleri fena gitmiyordur, sonunda Barış tüm belalardan kurtulmuş mesleğine geri dönmek üzeredir ve Rahmet de Amerika'ya gitmeyi kabul etmiştir.
 

Bizim Hikaye son bölümde neler oldu? Bizim Hikaye 61. bölüm izle


Bizim Hikaye son bölümünde Rahmet, giderek ablasıyla Deniz arasında daha çok sıkışmaya başlar ve ortalık karışır. Fikri ise hala Hikmet'in dedesinden kalacak mirasın peşindedir. Filiz heyecanla Barış'ın kurtulmasını beklemektedir ama olaylar kimsenin beklemediği şekilde ilerler.

Bizim Hikaye yeni bölümü olan Bizim Hikaye 61. bölümde Filiz artık eskisi gibi sıkıntılı bir insan değildir. Barış ile hayatında güneşe ulaşan Filiz, maddi sorunlarını halletmek için harekete geçer. Barış'ın hayatını kurtardığı Murtaza para dolu bir zarfla teşekkür etmek isteyince ortalık bayram yerine döner. Ancak Elibol'lar yine Fikri'nin hayatlarını karartmasına engel olamaz.
Bizim Hikaye 61. bölüm izle (Bizim Hikaye 61. bölüm tek part full izle)


 

Bizim Hikaye dizisi oyuncuları


Filiz (Hazal Kaya)

Barış (Burak Deniz)

Fikri (Reha Özcan)

Tülay (Nesrin Cavadzade)

Rahmet (Yağız Can Konyalı)

Hikmet (Nejat Uygur)

Kiraz (Zeynep Selimoğlu)

Fikret (Alp Akar)

İsmet (Ömer Sevgi)

Tufan (Mehmet Korhan Fırat)

Çiçek Durmaz (Sahra Şaş)
 

Bizim Hikaye 62. bölüm fragmanı çıktı mı? Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı


Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yeni bölümden kısa bir süre sonra FOX TV ekranlarında ve dizinin Youtube kanalında gösterileceği tahmin ediliyor. Bizim Hikaye 62. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bizim Hikaye 62. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Bizim Hikaye dizisi 62. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Transfer Arenası (26 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.