comScore

Bizim Hikaye 46. bölüm izle - Bizim Hikaye yeni bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm FOX TV izle

08 Kasım 2018, Perşembe 23:56
Bizim Hikaye 46. bölüm izle - Bizim Hikaye yeni bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm FOX TV izle

Bizim Hikaye 46. bölüm izle. Bizim Hikaye yeni bölüm izle. Bizim Hikaye son bölüm izle. Bizim Hikaye FOX izle.

Bizim Hikaye 46. bölüm izle. Bizim Hikaye yeni bölüm izle. Bizim Hikaye FOX izle. FOX ekranlarında her Perşembe akşamı yayınlanmaya başlayan Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümü yayınlandı. Perşembe akşamları yayınlanan ve 46. bölümüne kadar gelen Bizim Hikaye dizisi izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı ve ciddi bir izleyici kitlesine ulaştı. Bizim Hikaye dizisi yeni bölümü bu akşam saat 20:00'da FOX ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Bizim Hikaye 46. bölüm izle. Bizim Hikaye 46. bölüm FOX izle. Bizim Hikaye dizisini internet üzerinden izlemek isteyen izleyiciler dizinin bitmesi ile birlikte Bizim Hikaye 46. bölümü aramaya başladı. Bizim Hikaye son bölüm izle. Bizim Hikaye 46. bölüm izle rehberi haberimizde.


Bizim Hikaye son bölüm izle (Bizim Hikaye 46. bölüm izle)


BİZİM HİKAYE 46. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Filiz'le Barış'ın yakınlaşması, iki tarafın da duygularını alt üst eder. Barış her ne olursa olsun Filiz'den uzak duramayacağını anlayınca yeniden birlikte olmak için çıkış yolu aramaya başlar ancak çok geçmeden hayatının en büyük ikilemiyle yüzleşmek zorunda kalır. Barış, içine sıkıştığı dar boğazdan Tufan'ın yardımıyla çıkmaya çalışırken, Selim'in dingin ve tutarlı tavırları sayesinde Filiz de kendi duygularının karmaşasında boğulmaktan kurtulur. Ancak tüm bunlar Filiz kardeşlerinden birini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldığında önemini yitirir. Artık Filiz için önemli olan tek şey, kardeşini kurtarmaktır. 


Bizim Hikaye dizisi konusu ne? (FOX Bizim Hikaye Dizisi)


Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz'le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri'ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır;
Filiz'in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet.
Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay'la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz'in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır.

Filiz'e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış'a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır. 

Senelerdir Filiz'e aşık olan polis Memuru Cengiz'in korumacı tavrı da eklenince işler Barış'ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış'ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur. 

Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri'ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz'e aşık Barış'ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir.

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.