comScore

Birce Akalay'dan Sarp Levendoğlu isyanı - Birce Akalay isyan etti!

17 Nisan 2018, Salı 15:06
Birce Akalay'dan Sarp Levendoğlu isyanı - Birce Akalay isyan etti!

Sinema ve dizi oyuncusu Birce Akalay, Sarp Levendoğlu'nu Instagram'dan takip etti mi? Birce Akalay eski sevgilisi Sarp Levendoğlu'nu takip ettiği iddialarına ateş püskürdü. Birce Akalay Sarp Levendoğlu iddiaları haberimizde.

FutbolArena - Oyuncu Birce Akalay geçtiğimiz yıl evliliklerini sonlandırdığı oyuncu Sarp Levendoğlu hakkında isyan etti. Oyuncu Birce Akalay eski eşi Sarp Levendoğlu'nu Instagram'da takip etti mi? Birce Akalay, Sarp Levendoğlu'nun paylaşımını beğendi mi? Detaylar haberimizde. 


Birce Akalay, Sarp Levendoğlu'nu takip etti mi?


Sinema ve dizi oyuncusu Birce Akalay eski eşinin İnstagram'da paylaştığı fotoğrafı beğendiği iddiasına ateş püskürdü. Çıkan iddialara sert bir açıklama yayınlayan oyuncu Birce Akalay çıkan bu haberleri şu ifadelerle yalanladı;

''Nasıl bir amaca yönelik olduğunu anlayamadığım fakat artık art niyetli olduğundan emin olduğum, belli aralıklarla yapılan bu çirkin haberlere dair yasal yollara başvurmaktan vazgeçmeyeceğim.
İyi niyet sahibi ve bu yalan haberi sayfalarına taşımayan diğer basın mensuplarına da yürekten teşekkür ederim.''


Birce Akalay kimdir? Birca Akalay-Sarp Levendoğlu


Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde lise eğitimini tamamladı (2003). Aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümündeki eğitimini tamamlamadı fakat Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 2004 Türkiye Güzellik yarışmasında üçüncü olduktan sonra Avrupa Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etti ve yarı finale çıktı. 2004-2007 yılları arasında Star TV ve TV8'de spor spikerliğinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi Özel ve 8. Etap gibi programları da hazırlayıp sunmuştur. 2007 yapımı olan Kader ve yine 2007 yapımı Senin Uğruna dizisinde baş karakterleri canlandırmıştır.

Aynı zamanda 2008 Asi adlı TV dizisine konuk oyuncu olarak bir süreliğine katılmıştır. Bunların yanı sıra oyuncu 2008'de vizyona giren Son Ders ve 2009 Ekim aynında vizyona giren Nefes filmlerinde rol almıştır. 2009 yılında TRT 1'de ekrana gelen Alayına İsyan isimli dizinde de Sevtap rolü ile karşımıza çıkan Birce Akalay 2009'un Eylül ayında Sizi Seviyorum isimli sinema filminde Emre Altuğ ile başrolleri paylaşmıştır. 2009'da atv'nin yeni sezon dizilerinden Kış Masalı'nda Zişan rolüyle izlediğimiz Birce Akalay'ın aynı yıl TRT Müzik kanalında başlayan ve TV8'de devam eden programı Sinema Dünyası bir yayın dönemi devam etmiştir. 2010 yılında eski eşi Murat Ünalmış ile birlikte Ürgüp'te bir aşkı anlatan Yer Gök Aşk dizisinde Havva karakterini canlandırmıştır.

2013 yılında yakında atv ekranlarında Başbakan Adnan Menderes'in hayatını konu alan "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinde opera sanatçısı Ayhan Aydan karakterini oynadı. 2013 yılında TRT 1'de yayınlanan "Böyle Bitmesin" dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştır. Son olarak Kanal D'de yayınlanan "Küçük Ağa" dizinde Sinem karakterini canlandırmıştır. Küçük Ağa dizisinde başrolü paylaştığı Sarp Levendoğlu ile 1 Ağustos 2014 tarihinde evlenmiştir.[1] 2 yıl süren evliliklerinin ardından şiddetli geçimsizlik sebebiyle 17 Ocak 2017'de boşanmışlardır. 2015 yılında ATV'de yayınlanmakta olan Evli ve Öfkeli adlı dizide dört başrolden birini üstleniştir. Oyuncu Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde başrol oynamıştır. Son olarak Kanal D ekranlarında Siyah Beyaz Aşk isimli dizide İbrahim Çelikkol ile baş rolü paylaşmaktadır.

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.