comScore

Bircan İpek (Bali) kimdir, kaç yaşında? Bircan İpek Instagram (Bircan İpek neden boşandı?)

25 Mayıs 2018, Cuma 12:47
Bircan İpek (Bali) kimdir, kaç yaşında? Bircan İpek Instagram (Bircan İpek neden boşandı?)

Bircan İpek kimdir? Bircan İpek kaç yaşında? Bircan İpek aslen nereli? Bircan İpek ne iş yapıyor? Bircan İpek Instagram hesabı? Bircan İpek neden boşandı gibi soruların yanıtları haberimizde. Şenol İpek'ten boşanan Bircan İpek hakkında her şey burada.

Bircan İpek kimdir, kaç yaşında? Bircan İpek eşi Şenol İpek ile neden boşandı? Bircan İpek Şenol İpek boşanması bir anda gündem oldu. İnsanlar arama motorlarında Bircan İpek Instagram ve Bircan İpek neden boşandı şeklinde aramalar yapıyor. Bizler de merak edilen tüm soruların yanıtlarını veriyoruz. Bircan İpek aslen nereli, ne iş yapıyor? Detaylar haberimizde. 
 

Bircan İpek neden boşandı? Bircan İpek (Bali) ile Şenol İpek boşanma kararı son dakika


Biran ile ile Şenol İpek 5 yıllık evliliklerini bitirdiklerini paylaştıkları video ile duyurdu. İkili çektikleri videoda, "Herkese merhaba. Çok uzun zamandır bizden birlikte fotoğraf ve video istiyordunuz. Biz de sizleri kırmadan, bilmeniz gereken bir durumu açıklayacağız. 5 yıllık evliliğimizi bugün itibariyle mahkeme kararıyla resmen noktaladık. Hayırlısı böyleymiş. Dost, arkadaş kalmayı tercih ettik. Medeni bir şekilde boşanma kararı aldık. Yollarımıza ayrı ayrı saygılı şekilde devam edeceğiz. Merak etmeyin, biz çok iyiyiz. İkimiz için iyi olacak" dedi. 


 

Bircan İpek kimdir? Bircan İpek Instagram hesabı


Bircan İpek 4 Ocak 1988 doğumludur. Bircan İpek Muğla Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Bircan İpek 6 Temmuz 2013'te Şenol İpek ile evlenmiştir. Bircan İpek, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsen Olmaz adlı magazin programında sunuculuk yapmaktadır. Bircan İpek aslen Adanalı'dır.
 

Şenol İpek kimdir, kaç yaşında?


Şenol İpek eski modellerdendir. Şenol İpek 1975 İzmir doğumludur. Şenol İpek kariyerine mankenlikle başlamış ardından oyunculuk da yapmıştır. 
ŞENOL İPEK İNSTAGRAM! İŞTE BOŞANMA VİDEOSU

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"