comScore

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm full tek parça izle ATV (Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm İZLE)

04 Ekim 2019, Cuma 00:02
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm full tek parça izle ATV (Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm İZLE)

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova 38. bölümü ile yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

ATV'nin reyting alan dizisi Bir Zamanlar Çukurova 38. bölümü ekranlara geldi. ATV ekranında Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 3 Ekim 2019 Perşembe akşamı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova ATV izle gibi araştırmalar yapmaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde cezaevinden firar eder Demir, aşıkları buluyor. Yılmaz ve Züleyha birbirlerine söyleyecekleri hiçbir şeyi söyleyemeden yine ayrılmak zorunda kalıyor.
 

Bir Zamanlar Çukurova 38. bölümde neler oldu? (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm)


Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 38. bölümde aksiyon dolu sahneler yaşandı. Demir cezaevinden firar etmeyi başardı. Yılmaz ile Züleyha'nın peşine düştü. Cezaevi firarisi Demir, yoğun çabalarının ardından Yılmaz ve Züleyha'yı buldu. Aşıklar ayrılmak zorunda kaldı. Demir ve Yılmaz, Züleyha için yeniden karşı karşıya geldi. Demir, Züleyha'yı yurt dışına kaçırma planları yaptı. Yılmaz'ın oğluna sahip olmasının yanı sıra Demir'in çocuğuna hamile olan Züleyha için kader vakti gelir. Hünkar bu olaylar yaşanırken Fekeli'den yardım ister. Bir Zamanlar Çukurova'nın 38. bölümünü izlemek isteyen dizi tutkunları aşağıda yer alan linke tıklayabilirler.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 38. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları


Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)

GENEL HİKAYE

Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Yapım: Tims&B Productions
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen: Murat Saraçoğlu

KADROYA YENİ OYUNCU

İkinci sezonunda sırların birer birer ortaya çıktığı, tüm dengelerin değiştiği diziye 37'nci bölümde Savcı Jülide karakteri de dahil oluyor. 'Bir Zamanlar Çukurova'da, herkesin ezberini bozacak Savcı Jülide karakterini ünlü oyuncu Alayça Öztürk canlandırıyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)