comScore

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça full izle 28 Şubat (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE)

28 Şubat 2019, Perşembe 23:38
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça full izle 28 Şubat (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE)

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova 22. bölümü ile ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm ve Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 22. bölümü ile yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izlemek isteyenler ve Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Büyük Hanım'ın ortadan kaybolması tüm konağı ayağa kaldırmıştı! Neyse ki Demir Yaman, annesi Hünkar'ı ahalinin de yardımıyla buldu.
 

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu? Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm izle


Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bir önceki bölümünde Hünkar'ın oğlu Demir Yaman bavulunu toplayarak konağı terk etmiş ve Hünkar kendisine ulaştırılan bu haber sonrası büyük üzüntü yaşamıştı. Yılmaz'ın acımasız tarafını keşfeden Müjgan, kendisine alınan yüzük ile neye uğradığını şaşırdı. Demir konaktan giderken Züleyha, oğlu Adnan ve mürebbiye Nimet'i de yanında götürdü.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü olan Bir Zamanlar Çukurova 22. bölümde Büyük Hanım ortadan kayboldu. Evi terk ettikten sonra bu haberi alan Demir Yaman, annesi Hünkar'ın yardımıyla Büyük Hanım'ı bulmayı başardı. Züleyha, Demir Yaman yaptığı itiraf dolu konuşmada Yılmaz'ı sevdiğini itiraf etti. Demir Yaman bu sözler üzerine çılgına dönerek Züleyha'yı evden kovdu. Bunlar yaşanırken Demir öte yandan Adnan'ın kendi oğlu olmadığını öğrendi. Ardından Müjgan Doktor'a çekilen silah ile dizide nefesler kesildi.
Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm izle (Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm tek part full izle)


 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları


Oyuncular: Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)
 

Bir Zamanlar Çukurova 23. bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı


Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yeni bölümden kısa bir süre sonra ATV ekranlarında ve dizinin Youtube kanalında gösterileceği tahmin ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 23. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)