comScore

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça full izle 14 Mart (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE)

14 Mart 2019, Perşembe 23:18
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça full izle 14 Mart (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE)

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova 24. bölümü ile ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm ve Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 24. bölümü ile yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izlemek isteyenler ve Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli, Hünkar, Demir ve Yılmaz ilk defa aynı masaya oturuyor. Fekeli'nin ısrarlarıyla uzlaşma sinyalini veren Yılmaz'ın tek şartı ne?
 

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu? Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle


Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Demir söylentilere dayanamayarak arkadaşı Cengaver'e kafa attı. Yılmaz, Çukurova'da kritik kararlar almak zorunda kalır. Hünkar, Züleyha'yı oğlu Adnan'dan koparacak kadar kötüleşecek mi? Müjgan Doktor eşyalarını toplayarak Çukurova'dan ayrılırken, Yılmaz bu haber sonrası çok sinirlenir.

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü olan Bir Zamanlar Çukurova 24. bölümde Demir Yaman ve Züleyha röportajı ortalığu karıştırdı. Yılmaz'ın küçük konağı aldığı haberini alan Demir, artık çığrından çıkıyor. Konağı satan Şermin, kendisini büyük bir tehlikeye atar. Yılmaz kendisinden kaçan Müjgan ile yüzleşebilmek için büyük çaba harcar. Demir Yaman, küçük konağı Yılmaz'a bırakmamayı kafasına koyar. Fekeli, Hünkar, Demir ve Yılmaz bir masada pazarlıklara başlar. 
Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm izle (Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm tek part full izle)


 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları


Oyuncular: Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)
 

Bir Zamanlar Çukurova 25. bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı


Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yeni bölümden kısa bir süre sonra ATV ekranlarında ve dizinin Youtube kanalında gösterileceği tahmin ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova 25. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 25. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 25. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.