comScore

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça full izle 12 Nisan (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE)

12 Nisan 2019, Cuma 00:16
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça full izle 12 Nisan (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE)

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova 28. bölümü ile 12 Nisan 2019 Perşembe akşamı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm ve Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 28. bölümü ile 12 Nisan 2019 Perşembe akşamı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izlemek isteyenler ve Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 28. bölümünde Demir karşısında Jandarma'yı görünce neye uğradığını şaşırıyor. Hakkında Fekeli'nin evini basıp Yılmaz'ı vurduğuna dair şikayet olan Demir parmaklıklar ardına geçiyor. 
 

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu? Bir Zamanlar Çukurova 28. bölüm izle


Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Yılmaz ve Müjgan mutlu olmak üzereyken Züleyha tüm hayalleri yıktı. Demir ve Yılmaz'ın savaşı tekrar başladı. Züleyha ve Müjgan tercihleri içinde sıkışan Yılmaz, yaptığı hamleler ile herkesi şaşırttı. Fekeli ve Hünkar, Çukurova'da işleri yoluna koymaya çalıştı. 

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü olan Bir Zamanlar Çukurova 28. bölümde Demir evini basan jandarma tarafından tutuklandı ve hapse atıldı. Züleyha, Hünkar'ın oyunuyla kendini akıl hastanesinde buldu. Fekeli'nin evinde Yılmaz'ı yaraladığı iddiasıyla kelepçelenen Demir'i kim ihbar etti? Kaza sonrası uyanan Yılmaz'ın ilk işi Müjgan'ı bulmak oldu. Gaffur ve Seher yakınlaşırken, Demir bu sırada Züleyha'nın intihar ettiğini öğreniyor. Züleyha öldü mü? Konağa hırsız mı girdi? Merak edilen soruların cevabı yeni bölümde.
Bir Zamanlar Çukurova 28. bölüm izle


 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları


Oyuncular: Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)
 

Bir Zamanlar Çukurova 29. bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı


Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yeni bölümden kısa bir süre sonra ATV ekranlarında ve dizinin Youtube kanalında gösterileceği tahmin ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova 29. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 29. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 29. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)