comScore

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova ATV izle

08 Kasım 2018, Perşembe 23:38
Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova ATV izle

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova ATV izle. ATV Bir Zamanlar Çukurova izle. 

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova ATV izle. Atv ekranlarında her Perşembe akşamı yayınlanmaya başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü yayınlandı. Perşembe akşamları yayınlanan ve 9. bölümüne kadar gelen Bir Zamanlar Çukurova disizi izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı ve ciddi bir izleyici kitlesine ulaştı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümü bu akşam saat 20:00'da ATV ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova 9. bmlüm ATV izle. Bir Zamanlar Çukurova dizisini internet üzerinden izlemek isteyen izleyiciler dizinin bitmesi ile birlikte Bir Zamanlar Çukurova 9. bölümü aramaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm izle rehberi haberimizde.


Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle (Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm izle)


Bir Zamanlar Çukurova dizisinde heyecan sürüyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında bu akşam saat 20:00'da gösterime girdi. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 9. bölüm büyük heyecana sahne oldu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin intenret ortamında tek parça ve reklamsız olarak izlemek isteyen izleyiciler intenret ortamında Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm izle. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle aramaları yapıyor. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 8. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Demir ile Yılmaz'ın mücadelesi alev alıyor! Yılmaz'ı ırgatların sakladığından şüphelenen Demir, huğları acımasızca yaktırıyor. Gözü dönmüş oğlunu izleyen Hünkar, yaptıklarından pişman oluyor. Peki, bu pişmanlık hangi değişikliklere gebe olacak? Yaman ailesi yüzünden 20 sene mapus yatan Fekeli'nin Adana'ya dönüşü ise bu bölümle anlam bulmaya başlayacak! ''Bu altın kafesi değil, özgürlüğümü istiyorum ben" diyen Züleyha'nın aklından ne geçiyor? Yeni bölümde yer yerinden fena oynayacak! ''Bir Zamanlar Çukurova" her Perşembe Atv'de!


Bir Zamanlar Çukurova dizisi konusu ne? (ATV Bir Zamanlar Dizisi)


Anasız babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha'nın aşkı ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kabusa döner. Kabus onları önce İstanbul'dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği'ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir'in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin Kahyası Gaffur olacaktır. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği'nde işe başlar.

Ancak Çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha'nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir. İstanbul'da başlayıp, kara bir tren ile Adana'ya ulaşan ilk bölüm, yıllar önceki Türkiye'nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikayenin kapısını aralayacak!
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi gün, hangi kanalda?


Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı izleyicileri ile buluşuyor. ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi Adana'da çekiliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı saat 20:00'da ATV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (23 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.