comScore

Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm fragmanı izle 2 Nisan Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

02 Nisan 2020, Perşembe 22:54
Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm fragmanı izle 2 Nisan Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 62. bölüm yayınlandıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisi 63. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle ve Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 62. bölümü ekranlara geldikten sonra Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde şehirde adeta savaş çıkmış, her yerden bir olay duyulurken, Şermin ise kendi dünyasının derdindedir. Savcı Jülide'yi hem Adana'dan hem Dr. Sabahattin'den uzaklaştırmak için yaptığı planı devreye sokmuş ve seyre başlamıştır. Ama elbette Jülide'nin rüşvet almakla suçlanması ile Sabahattin önce Şermin'den şüphelenecektir. Bir Zamanlar Çukurova'nın gelecek haftaki bölümünü merak edenler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle ve Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Bir Zamanlar Çukurova 2 Nisan Perşembe fragman izle (Bir Zamanlar Çukurova dizisi özet)


Demir, Hünkar'ın döktüğü tüm dillere rağmen, mahkemede Züleyha aleyhine ifade verdi. Hem kendisini öldürmek için ateş ettiğini söyledi hem de iffetsizlikle suçladı! Fekeli, Yılmaz, tüm konak ahalisi, Hünkar ve hatta Savcı Jülide'nin nefesini tutarak bekledikleri ifade herkes için büyük bir şok oldu. Üstelik Yılmaz, Demir'in ifadesine tepki gösterince mahkeme salonu da birbirine girdi!

Yılmaz ve Hünkar, Demir'i kararından vazgeçirmek için mahkemede olduklarını bir kenara bırakıp konuşunca ortalık karıştı. Demir ile Yılmaz önce sözlü tartışmaya girdi, ardından silahlar çekildi! Hakim ve jandarmaya rağmen, birbirlerine yumruk atacak kadar çıldıran Demir ve Yılmaz nezarete atıldı.

 

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha cezaevinden çıkacak mı?


Demir, mahkemede yaşananlardan sonra annesini Züleyha'yı savunmakla suçladı. Üzerine bir de Hünkar, Züleyha'ya çocuklarını götürünce, Demir'i durdurmak mümkün olmadı. Çocuklarını eşyalarıyla birlikte otomobile yerleştiren Demir, onları bir eve bıraktı. Demir, çocukları kimin evine bıraktı? Yılmaz ve Müjgan İstanbul'da mutlu olabilecek mi? Züleyha cezaevinden çıkamayacak mı?
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 63. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi 62. bölüm yayınlandıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisi 63. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 63. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"