comScore

Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm full tek parça izle 2 Nisan Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

02 Nisan 2020, Perşembe 22:22
Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm full tek parça izle 2 Nisan Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 62. bölümü ile 2 Nisan 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm full tek parça izle ve Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 62. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2 Nisan 2020 Perşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Demir, Züleyha'yı öldürmek mi istedi? Züleyha kurtulabilecek mi? Çocuklar nerede? Kimin evinde? Hünkar, Züleyha'yı çocuklarına kavuşturabilecek mi? Yılmaz Züleyha'yı unutabilecek mi? Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm full tek parça izle ve Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizi son bölüm izle (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm 2 Nisan Perşembe)


Yılmaz'ın cezaevine yolladığı yardımlar ve para ile, Züleyha koğuşta ağa ilan edilir. Züleyha çocuklarının hasretiyle gözyaşları içinde yaşarken, bir yandan da herkese yardım etmeye çalışmaktadır. Kimse ne olduğunu anlamadan Züleyha fenalaşır ve ağır zehirlenme vakası olarak hastanaye kaldırılır. Gözler ise hemen Demir'e çevrilir. Züleyha'nın zehirlenmesinde tek şüpheli o'dur. Ancak, Züleyha için tehlike hastahanede de devam edecektir.

DEMİR VE ÜZÜM KIZ'IN SIRRI NE?
Hünkar'ın Züleyha ile haberleştiğini öğrenen Demir yine esip gürler. Evde onun bağırmasından korkan Üzüm, bahçede bir otomobile saklanır! Otomobil Demir'indir ve Demir, Adana dışına çıktığında arabadaki küçük yolcusunu fark eder. Bu plansız seyahat, Demir ve Üzüm'ün bir sır paylaşmasına ve dost olmalarına vesile olacaktır. Ama sırları, Hünkar ve Saniye arasında merak konusudur. 

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli öldü mü?


Züleyha'nın hastaneye kaldırıldığı haberi şehre yayılınca Hünkar da Yılmaz da koşarak hastaneye gider. Yılmaz geldiğinde henüz kendine gelmemiş olan Züleyha, Hünkar odadayken gözlerini aralar. Ve ondan çok zor bir konuda söz vermesini ister. Hünkar her ne kadar dirense de Züleyha'nın gözyaşlarına ve yalvarmalarına daha fazla karşı gelemez ve istediğini yapacağına dair söz verir.

FEKELİ VE YILMAZ YİNE KARŞI KARŞIYA! 

Fekeli ve Çetin ölümle burun buruna gelir. Silahlarını çıkarıp otomobillerini siper ederek uzun bir mücadeleye girişirler. Tüm bu karmaşanın ardından Yılmaz ile Fekeli de tekrar karşı karşıya gelir. Üstelik, gerilen sinirler ile silahlar çekilir ve Fekeli, Yılmaz'ın silahını kendine doğrultur!
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları (Bir Zamanlar Çukurova künye)


Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Yapım: Tims&B Productions
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Oyuncular : Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Mustafa Açılan ve Serpil Tamur ve Kerem Alışık.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 62. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"