comScore

Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı izle 26 Mart Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

26 Mart 2020, Perşembe 23:55
Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı izle 26 Mart Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 61. bölüm yayınlandıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisi 62. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle ve Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 61. bölümü ekranlara geldikten sonra Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Demir'i vuran Züleyha cezaaevine girdi. Yılmaz ve Züleyha'nın buluşma görüntülerini Demir'e yollayan Müjgan, hayatına son vermeye karar verdi. Oğlunun mutluluğu için Yılmaz'ı ihbar edip, Züleyha'yı zorla Demir ile evlendiren Hünkar, yaptıklarından bin pişman, Züleyha'dan af diledi! Bir Zamanlar Çukurova'nın gelecek haftaki bölümünü merak edenler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle ve Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Bir Zamanlar Çukurova 26 Mart Perşembe fragman izle (Bir Zamanlar Çukurova dizisi özet)


Demir'i vurarak cezaevine giren Züleyha, çocuklarının hasretiyle adeta kavruldu. Züleyha'nın tüm hikayesini öğrenen Savcı Jülide, Yılmaz ile birlikte onu kurtarmak için adeta seferber oldu.

Koğuştakilerin yaptığı işkenceleri bile umursamayan Züleyha'ya en büyük destek Hünkar'dan geldi. Hem kendisine yaptıkları için af diledi hem de onu kurtarmak için elinden geleni yapacağını söyledi. Bunla da yetinmedi Jülide'nin yardımı ile çocuklarını görmesi için ona özel izin aldı. Çocuklarını kısa süreliğine de olsa kucağına alan Züleyha'nın hüzünlü gözyaşları yürek dağladı!
Evlatlarından belki de ömür boyu ayrı kalabileceğinin yüküyle koğuştakilere de tahammülü kalmayan Züleyha, kendisini sürekli zorlayan Asiye'nin boğazına sarılarak, herkesin gözünü korkuttu.

Yılmaz Müjgan'dan tamamen vazgeçince, Müjgan da hayattan vazgeçti. Yılmaz, Züleyha'yı kurtarmak için avukat tutup, canla başla uğraşırken, Müjgan yine Züleyha'nın tüm ilgiyi topladığından dem vurunca halası Behice bile çıldırdı. Behice, yeğenine artık onu dinlemek istemediğini söyledi.

Yılmaz da, Müjgan'a boşanacaklarını ve oğlunu Çukurova'dan götürmeye kalkarsa her şeyin çok daha kötü olacağını söyledi. Yılmaz'ın, Züleyha için cezaevine de gittiğini öğrenen Müjgan, halasını ve oğlunu Yılmaz'a yollayıp, hayattan ayrılmaya karar verdi.


 

Bir Zamanlar Çukurova reyting oranı


Müjgan'ın veda mektubunu bitirip, hayatla vedalaştığı dakikalarda, Züleyha da hakim karşısına çıktı. Demir, Züleyha'nın kaderini belirleyecek ifadesini vermek üzere içeri girdi.
 Müjgan, oğluna doyamadan Yılmaz'ın aşkını kazanamadığı için yaşama veda mı edecek? Demir, Züleyha aleyhine ifade verip onu ömür boyu hapse mi mahkum edecek?

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, Tüm Kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın geçen haftaki bölümü, Tüm Kişilerde %16,35 izlenme oranı ve %30,25 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 62. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi 62. bölüm yayınlandıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisi 62. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 62. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 62. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"