comScore

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm full tek parça izle 26 Mart Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

26 Mart 2020, Perşembe 23:48
Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm full tek parça izle 26 Mart Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 61. bölümü ile 26 Mart 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm full tek parça izle ve Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 61. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 26 Mart 2020 Perşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Yılmaz, Züleyha'nın mahkemesindeyken, oğlunu halası Behice ile birlikte çiftlikteki küçük konağa, kendi evlerine yollayan Müjgan, yaptıklarının vicdan azabı ile aldığı kararı uygulayacaktır. Müjgan, oğluna ve Yılmaz'a bir mektup bırakarak bileklerini keserek, hayatına son vermek isteyecektir. Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm full tek parça izle ve Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizi son bölüm izle (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm 26 Mart Perşembe)


Hünkar, yaptıklarından bin pişmandır! Demir mahkemede Züleyha'yı kurtarsın diye binbir dil dökecektir. Demir, son ana kadar hareket etmez ama son anda salona gelecektir. Hünkar, Fekeli, Yılmaz, tüm konak ahalisi ve hatta Savcı Jülide nefesini tutarak Demir'in ifadesini bekler. Demir, hakime Züleyha'ya ne kadar büyük bir aşk beslediğini anlatacaktır. Ancak anlattıkça salondaki havaya da onun duygularına da yaşanan onca yılın tüm olaylarının ağırlığı dolacaktır. Mahkeme salonu, dava konusunu iyice içinden çıkılmaz bir hale getirecek bir olaya daha şahitlik edecektir!

KÜÇÜK ADNAN, ANNESİNİ ARIYOR!
Nefesler tutulmuş mahkemeden gelecek haber beklenirken, konakta da çocuklar eğlendirilmeye çalışılmaktadır. Ancak özellikle Adnan, annesini çok özlemiştir. Hane halkı seferber olsa da, küçük çocuk annesini bulmak için en sonunda kendi başına çare arayacaktır!


 

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan intihar mı etti?


Yılmaz, Züleyha'yı kurtarmak için adeta mahkeme ile cezaevi arasında mekik dokumaya başlayacaktır. O mahkeme salonunda yine hepsinin hayatını alt üst edecek gelişmeler yaşanırken, Müjgan da yine herkesi alt üst edecek bir şey yapacaktır. Yılmaz, henüz bilmese de Müjgan ona ve oğluna bir mektup bırakarak yaşamına son vermeye kararlıdır. Ancak Yılmaz'ın alacağı tek mektup Müjgan'dan gelen olamayacaktır, Yılmaz'ın kalbini derinden yaralayan bir mektup daha vardır.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları (Bir Zamanlar Çukurova künye)


Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Yapım: Tims&B Productions
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Oyuncular : Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Mustafa Açılan ve Serpil Tamur ve Kerem Alışık.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 61. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"