comScore

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı izle 19 Mart Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

19 Mart 2020, Perşembe 23:37
Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı izle 19 Mart Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 60. bölüm yayınlandıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisi 61. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle ve Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 60. bölümü ekranlara geldikten sonra Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Yılmaz, Züleyha'yı kurtarmak için çabalarken, Müjgan da evliliğini kurtarmak için çaba gösterecektir. Ancak yapacağı şey, kendisi dahil pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir. Bir Zamanlar Çukurova'nın gelecek haftaki bölümünü merak edenler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle ve Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Bir Zamanlar Çukurova 19 Mart Perşembe fragman izle (Bir Zamanlar Çukurova dizisi özet)


Demir'in öfkesi Çukurova'yı sardı! Çocukların bulunması bile onu yumuşatmadı. Züleyha'nın çocuklarını görmesine, dokunmasına eve girmesine izin vermedi!Çocuklarının hasretiyle yanıp tutuşan Züleyha önce Şermin'e sığındı, ama Demir orayı da arayınca kendini huğlara attı. Hastalanıp ateşler içinde yanınca haberi de Demir'e gitti. Oradan da yaka paça uzaklaştırılınca kendini şehrin meydanında yakmaktan başka çare bulamadı!

Üzerine benzin döküp, yapılanları avaz avaz tüm Çukurova'ya ilan edip kendini ateşe vermeye kalktı. Ancak Fekeli duruma müdahale etti ve Züleyha'yı evine aldı. Demir'i asıl çileden çıkaran da bu oldu. Hünkar, Züleyha'yı korumak için ne kadar uğraşsa da başarılı olamadı. Çocuklarıyla konuşmasını sağlamaya çalıştığında da Demir'e yakalandı.

 

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya kimdir?


İstanbul'un yakışıklı, mütevazı ve iyi yürekli çocuğu, çalışkan bir aşık. Parada pulda şanda şerefte gözü yok. Hayatta en büyük dileği canından çok sevdiği Züleyha'sıyla evlenip mutlu bir yuva kurmak. Ama bir gün hayattan yediği bir darbe ile geleceği de hayalleri de tümüyle değişir. Sevdiği için elini kana bulayan Yılmaz'ın içine düştüğü kaçak hayatı onu hiç beklemediği yollara sürükler. Aşkı için her şeyi göze alan Yılmaz kaderine hükmedebilecek mi?
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 61. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi 60. bölüm yayınlandıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisi 61. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 61. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 61. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"