comScore

Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm full tek parça izle 19 Mart Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

19 Mart 2020, Perşembe 23:31
Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm full tek parça izle 19 Mart Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 60. bölümü ile 19 Mart 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm full tek parça izle ve Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 60. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 19 Mart 2020 Perşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Bir yandan olan bitene üzülse de bir yandan hala kendini haklı bulan Müjgan, artık Behice cephesini de kaybetmiştir. Züleyha'nın dikkat çekmek için Demir'i vurduğunu söyleyen Müjgan'a kendi halası bile artık itibar etmeyecektir. Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm full tek parça izle ve Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizi son bölüm izle (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm 19 Mart Perşembe)


Yaşadıklarına, kendisine yapılanlara ve en çok da evlatlarından ayrılmaya daha fazla dayanamayan Züleyha, Fekeli'nin silahını kapar ve soluğu konakta alır! Demir, Züleyha'nın silahından çıkan kurşunlarla yere yığılır! Demir ameliyathaneye giderken, Züleyha da ellerinden kelepçe ile jandarmaların arasında cezaevine gönderilir. Yıllar önce çiftlikten jandarma eşliğinde Yılmaz götürülmüştü. Bu kez Yılmaz, gider aracın arkasından koşar, Adeta tarih tekerrür etmektedir.

ZÜLEYHA VE HÜNKAR İLK KEZ AYNI NOKTADA!
Züleyha, evlatlarından ayrı kalmanın acısıyla haykırarak konağı terk ederken, Hünkar da evlat acısıyla gözyaşları içinde hastaneye koşacaktır. Hünkar'ı evlat sınavında hiç yalnız bırakmayan ise tesadüfen orada bulunan Fekeli olacaktır. Demir'in yaşam mücadelesi devam ederken, Hünkar hiç beklenmeyen bir dostluk eliyle Züleyha'yı ziyarete de gider. Bir yandan Yılmaz, bir yandan Hünkar ve onlardan tüm hikayeyi dinleyen Savcı Jülide, Züleyha'yı kurtarmak için uğraşırlar ama içerde de zor bir hayat vardır. Züleyha, sessiz kalmak istese de hayat onu, içerde de zorlu bir mücadeleye sokacaktır. Züleyha'nın ise artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştır.


 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kim öldü?


Müjgan'ı elinde oğlu ve bavulu ile giderken gören Yılmaz onları yakalamayı başaramadı. İstanbul'a Müjgan'ın peşinden gelen Yılmaz, kapı kapı gezerek oğlunu ve karısını aradı. Eski dostlarınnı yanına, tamirhaneye uğradığında ise, beklemediği bir şeyle karşılaştı! Polis, tamirhanedeki herkesi gözaltına aldı.

Züleyha'nın Fekeli'nin evinde olduğunu öğrenen Müjgan, Adana'ya geri döndü. Yılmaz ile tartıştıkları sırada Züleyha da Fekeli'nin silahını alıp Yaman Konağı'nın kapısına dayandı. Dayanacak gücü kalmadığını söyleyip, tetiği çekti!
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları (Bir Zamanlar Çukurova künye)


Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Yapım: Tims&B Productions
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Oyuncular : Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Mustafa Açılan ve Serpil Tamur ve Kerem Alışık.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 60. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"