comScore

Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm fragmanı izle (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

12 Mart 2020, Perşembe 23:56
Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm fragmanı izle (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 59. bölüm yayınlandıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisi 60. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle ve Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 59. bölümü ekranlara geldikten sonra Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Züleyha perişan halde eve ulaşır. Ancak Demir'in öfkesi dinecek gibi değildir. Züleyha'yı elleriyle öldürememiştir ama yaşatmaya da niyeti yoktur. Tam da barış sağlandı darken, Demir Züleyha'dan, Yılmaz Müjgan'dan vazgeçmiştir! Çukurova'da şimdi aşkın her hali, yerini intikam dolu bir savaşa bırakmaktadır. Bir Zamanlar Çukurova'nın gelecek haftaki bölümünü merak edenler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle ve Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle (Bir Zamanlar Çukurova dizisi özet)


Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova'da bu hafta Züleyha'nın tüm Çukurova'ya isyanı var! Hünkar yine araya girmeye kalkar ama Demir'i kimse durduramaz.Züleyha bir kez daha çiftlikten uzaklaştırılır. Çiftlikte yaşaması da, kimsenin ona bir bardak su vermesi de yasaktır!

Tüm bu yaşananlar Züleyha'ya en sonunda çaresizce ölümü seçtirecektir. Züleyha eline silah alıp, hayatını elinden alanların karşısına geçecek, kendi hayatında da vazgeçip, Adana'nın ortasında üzerine benzin dökecektir! Fekeli ve Hünkar bu kez de Züleyha için işbirliği yapmaya çalışacaktır. Yılmaz ise bir yandan Züleyha'ya el uzatabilmenin peşindedir bir yandan da Müjgan ve oğlunu bulması gerekmektedir. Müjgan, oğlunu, bavulunu ve pasaportunu alıp Amerika'ya gitmiştir.

 

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan kimdir? (Nazan Kesal)


Başarılı sinema, dizi, tiyatro oyuncusu ve yönetmeni Nazan Kesal, dizinin ikinci sezonunda kritik bir karakter ile ekibe dahil oldu! Kesal, önümüzdeki günlerde Adana'ya giderek çekimlere başlayacak. "Sevda Çağlayan", dizide hem Hünkar'ın hem de Çukurova'nın geçmişinden gelen bir isim olarak, çarpıcı bir giriş yaptı. Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova'da "Sevda Çağlayan" dönemi başladı.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 60. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi 59. bölüm yayınlandıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisi 60. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 60. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 60. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"