comScore

Bir Zamanlar Çukurova 59. bölüm full tek parça izle 12 Mart Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

12 Mart 2020, Perşembe 23:50
Bir Zamanlar Çukurova 59. bölüm full tek parça izle 12 Mart Perşembe (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 59. bölümü ile 12 Mart 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm full tek parça izle ve Babil son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 59. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 12 Mart 2020 Perşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Züleyha perişan halde eve ulaşır. Ancak Demir'in öfkesi dinecek gibi değildir. Züleyha'yı elleriyle öldürememiştir ama yaşatmaya da niyeti yoktur. Hünkar yine araya girmeye kalkar ama Demir'i kimse durduramaz. Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm full tek parça izle ve Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizi son bölüm izle (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oldu?)


Züleyha bir kez daha çiftlikten uzaklaştırılır. Çiftlikte yaşaması da, kimsenin ona bir bardak su vermesi de yasaktır! Tüm bu yaşananlar Züleyha'ya en sonunda çaresizce ölümü seçtirecektir. Züleyha eline silah alıp, hayatını elinden alanların karşısına geçecek, kendi hayatında da vazgeçip, Adana'nın ortasında üzerine benzin dökecektir!

Fekeli ve Hünkar bu kez de Züleyha için işbirliği yapmaya çalışacaktır. Yılmaz ise bir yandan Züleyha'ya el uzatabilmenin peşindedir bir yandan da Müjgan ve oğlunu bulması gerekmektedir. Müjgan, oğlunu, bavulunu ve pasaportunu alıp Amerika'ya gitmiştir. Tam da barış sağlandı darken, Demir Züleyha'dan, Yılmaz Müjgan'dan vazgeçmiştir! Çukurova'da şimdi aşkın her hali, yerini intikam dolu bir savaşa bırakmaktadır…

 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde neler olmuştu?


Demir'in Züleyha'yı alıp gitmesi Yılmaz'ı da çileden çıkarır. O da silahını eline alır. Fekeli bir yandan Züleyha'yı bulmaya bir yandan Yılmaz ve Demir'in karşılaşmamasını sağlamaya çalışacaktır. Olan biten her şey Behice ve Müjgan arasında da iplerin gerilmesine neden olur. Müjgan, yaptıklarının sonuçları karşısında Yılmaz'ı tamamen kaybedebileceğini anlar. Hünkar ise ilk kez neden olduklarından dolayı bu kadar pişman olacaktır. Şimdi tek amacı oğlunu da Züleyha'yı da bu kabustan çıkarmaktır.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları (Bir Zamanlar Çukurova künye)


Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Yapım: Tims&B Productions
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Oyuncular : Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Mustafa Açılan ve Serpil Tamur ve Kerem Alışık.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 59. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"