comScore

Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm fragmanı izle (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

28 Şubat 2020, Cuma 00:05
Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm fragmanı izle (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 57. bölüm yayınlandıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisi 58. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle ve Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 57. bölümü ekranlara geldikten sonra Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Fekeli'nin adeta önüne düşen bir bilgi ile Çukurova'da yaşanan gelişmeler, iki aileyi yeniden birlikte harekete geçiriyor. Hatta Demir ve Yılmaz kendilerini ortak olarak buluyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın gelecek haftaki bölümünü merak edenler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle ve Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle (Bir Zamanlar Çukurova dizisi özet)


Uzun zamandır kulaktan kulağa yayılan dedikodular, artık şehirde gündelik hayatın parçası haline gelince Demir de olan bitenden haberdar oldu! Züleyha, Yılmaz'dan Ercüment olayının gerçeklerini öğrenirken, Demir de tüm şehrin Züleyha'ya yapılanlar nedeniyle Ercüment'i öldürdüğü iddiasıyla çalkalandığını öğrendi! İki aile konuyu nasıl kapatacaklarını konuşmak için bir araya geldiklerinde de, Fekeli ve Hünkar, dost olmasalar bile düşmanlık etmekten vazgeçmeleri için Demir ve Yılmaz'ı ikna etti. Hem Züleyha'nın hem Gülten'in adını bu olaydan kurtarmak için Demir ve Yılmaz işbirliği yapmaya karar verdi.


 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Müjgan'ın Züleyha'ya yaptığı oyun


Demir ve Yılmaz, Çukurova'nın bir numaralı gündemi haline gelen dedikoduları önlemek için birlikte İstanbul'a gittiler. Ercüment'in kız kardeşini kumar borcu yüzünden öldürülmüş olduğunu söylemeye yüklü bir ödeme karşılığı ikna edip Adana'ya getirdiler. Yaman ailesi ile birlikte basının ve tüm Çukurova'nın karşısına çıkan Emel, Ercüment'in ölümünün mafya kaynaklı olduğunu söyleyip, dedikoduların kapanmasını sağladı. Fekeli ve Yılmaz, evde olan biteni konuşurken, Müjgan yine Züleyha'yı korumak için para da ödeyerek işbirliği yapıldığını düşünüp sinir krizi geçirdi. Fekeli, olayın gerçeğini anlattığı sırada ise Behice de kapıdaydı! Savcı'ya yolladığı ihbar mektubu ile bunlara neden olduğunu öğrendi! Tam da o sıralarda, Müjgan'ın Yılmaz ve Züleyha'yı kaydettiği görüntüler Demir'in eline ulaştı. Demir, o görüntüleri gördükten sonra da sulh sürecek mi? Müjgan'ın Züleyha için hazırladığı bu oyun, Züleyha'yı nasıl bir tehlikeye sürükleyecek?
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 58. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi 57. bölüm yayınlandıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisi 58. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 58. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 58. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!