comScore

Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

20 Şubat 2020, Perşembe 23:46
Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisi 20 Şubat 2020 Perşembe günü 56. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümden sonra Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ercüment'in ölümünün araştırılması ile tetiklenen olaylar, ezeli düşmanları mecburen yine buluşturur. Ancak başta Hünkar ve Fekeli'nin zorladığı mecburi ateşkes, hiç beklemedikleri bir yerden bozulmaya hazırdır. Müjgan elinde ihanetin görüntüleri ile dururken, Züleyha'ya gidip artık ikisinin arasındaki savaşın başladığını ilan edecektir. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor?


Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği Perşembe gecelerinin vazgeçilmezi ‘Bir Zamanlar Çukurova', kostüm ve dekorları kadar mekanları ile de ilgi çekiyor.

İlgiyle takip edilen dizinin, soluksuz izlenen sahnelerinin önemli bir bölümü Adana'nın Kozan ilçesindeki Kozan Kalesi, Arıkan Konağı ve Kozan Yukarı Çarşı'da çekiliyor.
Bir Zamanlar Çukurova'nın en romantik sahnelerine ev sahipliği yapan yer Kozan Kalesi! Hünkar ve Fekeli'nin buluşma noktası olan kale, Asurlar veya Hititler'den kalma adeta geçmişe açılan bir kapı. İçindeki gizli yol ve mahzenleri, kendisini çevreleyen su sarnıçlarıyla kale, hikayeye büyülü bir atmosfer sunuyor.BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM ÖZET

Her şeyin farkında olup da umut etmeye devam ediyorsa bir kalp, onun için henüz hiçbir şey bitmemiştir. Bu mücadelede kazanan sizce kim olacak? İnsan; düşmanıyla anlaştığında, intikam susarmış... Sizce Yılmaz ile Demir rekabeti son bulacak mı? Bu hayattan tek isteği sevilmek midir insanın? Oysa o sevgi karşılıklı değilse ne anlamı kalır ki sevmenin? Kalp ne ister hayattan? Bazen sevildiğini hissetmek, bazen ise ona baba olduğunu hissetirecek minik bir elin şefkatiyle huzur bulmak... Bazen elinden hiçbir şey gelmez insanın ve çaresizce ardından bakar sevgilinin. "Ercüment'i ben öldürdüm" itirafı son bölüme damga vuruyor. Kendisini suçlayan Behice, Yılmaz'dan özür diliyor. Ve son olarak "Dostun değilim ama bu saatten sonra düşmanın da değilim." sözleriyle bölümde heyecan yükseliyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ OYUNCULARI

Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)
 

Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm olan Bir Zamanlar Çukurova 56. bölümün yayınlanmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 57. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)